Petycja w sprawie ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych

Quoted post


Gość

#99

2014-10-13 15:38

Czas skończyć z tym okrucieństwem !! Kiedyś robiono obozy zagłady dla ludzi i przeprowadzano na nich doświadczenia dzis wy Wielcy tego świata załozyliscie takie obozy dla zwierzat !!! Ciekazw jak by takie ekspeymenty przeprowadzano na waszych bliskich waszych dzieciach ??? Co byscie powiedzieli one tak samo czują tak samo ich boli !!! Jestescie sadystami rzadnymi pieniedzy tylko to sie dla was OKrutników liczy .. PIENIĄDZE !!! Kiedys sami szczeżniecie i żadne pieniadze ani mordowanie bezbronnych istot wam nie pomoze !!! Mam tylko nadzieje że każdy z was razem i każdy osobno co bierze udział w tym procederze SADYSTYCZNYM bedzie czezł długa i powolna śmiercia w takich bólach jak te zamkniete w laboratoryjnych klatkach żywe , kochajace STWORZENIA !!!!

Odpowiedzi

hello

#1870 Re:

2015-01-08 21:21:52

#99: -  

 
Witam, nazywam sie Martylyn Adams, prosze wrócic do mnie (martylynadam@hotmail.fr), mam cos bardzo waznego, która bedzie lubie dyskutowac z toba, prosze to sprawa jest pilna, a ja moge powiedziec wiecej o mnie, a takze wyslac moje zdjecia do ciebie, bede sie doczekac, aby uslyszec od ciebie.
Dzieki,
Martylyn

Hello, my name is Martylyn Adams, please get back to me at (martylynadam@hotmail.fr), i have something very important which i will like to discuss with you, please this matter is urgent, and i can tell you more about me and  also send my pictures to you, I will be looking forward to hear from you.
Thanks,
Martylyn