Petycja w sprawie ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych

Quoted post


Gość

#57

2014-11-27 08:25

Ludzie !!!
Co się z nami dzieje!. Jak można skazywać zwierzęta na takie tortury.Żywcem dokonywać wiwisekcji.A żeby jęki maltretowanych zwierząt nie raziły naszych delikatnych uszu -przecinać im struny głosowe. Tym bardziej ,że wyniki są mocno wątpliwe. Mimo ,ze ludzie i zwierzęta są ssakami inaczej reagujemy na leki.Nasze organizmy nie są jednakowe.Były takie przypadki(skoro ja wiem o kilku to na pewno było ich więcej)że zwierzęta dobrze znosiły dany lek a ludzie po jego zażyciu nie tylko chorowali lecz wręcz umierali.Więc po co te tortury i męczarnie zwierząt.Opamiętajmy się.Uczmy się właśnie od zwierząt.Dlaczego zawsze musimy zabijać i krzywdzić ,jak nie siebie to inne żywe istoty? Kto nam dał takie prawo?
Jestem za petycją ale boję się ,ze nic to nie da.Zawsze jakoś tak jest ,że wszystko co najgorsze u nas jakoś znajdzie rację bytu.Obym się myliła.
MAria

Odpowiedzi

b.

#75 Re: Tak Pani Mario

2014-11-28 02:26:28

#57: -  

 Zgadzam sie w 100% dlatego każda podpisana petycja sie liczy. Mam podobne odczucia jak Pani ale podpisałam, bo jakby tak każdy zrezygnował, nie byłoby jej.

Pozdrawiam i proszę o podpisanie podbnych na przyszłość - a nuż przejdzie ... a jak nie podpiszemy, na pewno wtedy nie.

Bogusława.