Apel do Premier Ewy Kopacz w sprawie zwierząt doświadczalnych

Quoted post


Gość

#332 Re:

2014-12-03 00:29

Proponuje, aby wszystkim tym którzy podpisali tą petycje w razie choroby ich lubich dzieci odmówiono leczenia preparatami, które były testowane na zwierzętach.

 

Odpowiedzi


Gość

#333 Re: Re:

2014-12-03 00:42:36

Popierwsze zwierzęta w eksperymentach nie zawsze cierpią.

Aby prowadzić badania na zwierzętach trzeba spełnić wiele wymagań.

Celem badań nie jest wywoływanie cierpienia, a sprawdzenie skuteczności leków ratujących życie

Jeśli ktoś z was ma dzieci i inne bliskie osoby proszę włączcie myślenie, zacznijcie myśleć, włączcie wyobraźnie, jak ogromne szkody może wyżądzić taka petycja.

Dziś robi się wiele, aby zwierzęta nie cierpiały, wasz brak myślenia może doprowadzić do tego, że wile osób nie otrzyma pomocy w zwiąku z chorobami na które cierpią.

Albo dojdzie do tego, że leki będą testowanie na ludziach z krajów bardzo biednych.

 

Zachowujecie się nie ludzko, chroniąc szczura chcecie skazać innego człowieka lub dziecko na śmierć.

 Zachowujecie się jak hipokryci, korzystacie z badań nad zwierzętaki jak tylko coś was zaboli lub chorujecie, wy lub wasi bliscy.

 Jestem wrażliwym człowiekiem, dlatego jestem za badaniami na zwierzęta, jestem humanistą, a petycje zabraniające takich badań swiadczą moim zdaniem o braku wrażliwości, myślenia i braku humanizmu, o hipokryzji

phi

#444 Re: Re:

2014-12-09 19:42:29

#332: - Re:  

 A czy przynajmniej raz pofatygowales/walas sie, zeby ja przeczytac? Bo widze, ze jesli nawet tak - to bez zrozumienia.

Animals

#470 Re: Re:

2015-01-02 07:03:58

#332: - Re:  

 Każda Istota na tej planecie ma Święte Prawo do godnego życia !!!

"Ludzkie" bestialstwo jest ze wszech miar do potępienia !!!  Okrutne eksperymenty są tylko w imię zysku i pazerności.  Najpierw sami produkujemy sobie choroby a potem szukamy ratunku w chemii okupionej cierpieniem !!!  Co jest zrodzone z cierpienia przynosi tylko cierpienie. Jedząc cierpienie - sam będziesz cierpiał. "Człowiek" to największy pasożyt i okrutnik w Kosmosie. nIe jesteśmy godni żyć na tej pięknej planecie. Jesteśmy twórcami piekła które fundujemy prawowitym mieszkańcom Ziemi, a nawet tak głupi, że sami się nawzajem wyniszczamy !!!

Na słowo "człowiek" trzeba zasłużyć, a świadczy o tym nasz stosunek do innych Istot. 

Posłowie - brudne ręce precz od podpisania wyroku na niewinne Stworzenia.

To rzeź niewiniątek !!!!

Animals

#473 Re: Re:

2015-01-02 07:12:51

#332: - Re:  

 Proponuje abyś się sam/sama zgłosiła na te eksperymenty !

Ludzie najpierw faszerują się śmieciowym jedzeniem z fabryk śmierci gdzie również zwierzęta cierpią, cała tą chemią z marketów, piją, palą ... a potem szukają ratunku w chemii również okupionej cierpieniem zwierząt  ...  to jest jak nie kończące się koło zła i okrucieństwa !