Petycja_w_sprawie_kredytów_indeksowanych

Quoted post

nobody

#97 Re: Re: Re: Re:

2015-01-18 21:54

#96: Ania - Re: Re: Re:  

 mało osób wie o tym forum. Trzeba się przedostać do szerszych mediów tylko czy ktoś wreszcie w środkach masowego przekazu będzie na tyle uczciwy aby przedstawić naszą sprawę w prawdziwym świetle??

To straszne, że media i politycy w tak okrojony sposób mówią o tych kredytach w których aż roi się od nieuczciwych zapisów.

Ludzie zjednoczmy się. Wyjdzmy z tą petycją do świata!!Niech banki przestrzegają prawa w Polsce, niech przestrzegają wyroków sądów. Czy ktoś kto wygrał sprawę w ogóle zobaczył od banku zwrot pieniędzy???

Tę petycję należy przede wszystkim kierowac do autora petycji :)

forum@wwalutowani.pl

***

Zapraszam na grupę na FB: bit(dot)ly/nabici_frankowcy

Odpowiedzi


Gość

#100 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-19 11:50:49

#97: nobody - Re: Re: Re: Re:  

 Ja dziś pisze do swojego banku, że w związku z niewiązacą mnie abuzywną klauzlą, bedę spłacać kredyt w/g ważnych postanowień umownych, czyli w PLN z oprocentowaniem libor.

Zachęcam, aby wszyscy złozyli takie deklaracje w swoich bankach

 

AS

#109 Dalsze losy petycji

2015-01-19 15:04:37

#97: nobody - Re: Re: Re: Re:  

 Szanowni Państwo,

Mam już zgłoszenia osób chętnych do założenia stowarzyszenia. Jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć to zapraszam do pisania na adres forum@wwalutowani.pl.

Pytania bardziej szczegółowe dotyczące sytuacji poszczególnych osób proszę też tam kierować. Postaramy sie podzielić wiedzą taką jaką posiadamy.

Planujemy też próbę wspólnych działań z innymi organizacjami działającymi w tym zakresie ale na to potrzebujemy trochę czasu.

Na pewno niedługo pojawi się strona zwierające zebrane do tej pory materiały. Tak, aby osoby zapoznające się z tematem miały informację o tym co się wydarzyło do tej pory.