Selena Gomez - koncert w Polsce

Quoted post


Gość

#163 Re:

2011-11-02 16:16

#161: -

Zamknij swój parszywy pysk i mnie nie wkurzaj..!!! Sam jesteś miernotą artystyczną głąbie!!!! Nie znasz seleny to nie masz prawa jej oceniać w taki sposób. A tak wgl to sam się ucz.. nie będziesz mi mówić co mam robić..!!!! i szczerze mówiąc mam w DUPIE te twoje uwagi do seleny. Rozumiem że morze ci nie pasować jej muzyka, bo każdy ma swój gust ale żeby tak się o niej wyrażać to jest skandaliczne..!!!! Spierdalaj na drzewo wywłoko i nie wracaj..!!

Odpowiedzi

AntySel

#165 Re: Re:

2011-11-02 17:51:04

#163: - Re:

Czy Ty tu jestes jakims moderatorem? Twoj sposob wyslawiania sie wiele o tobie mowi, ilosc epitetow jest niesamowita, ciekaw jestem czy pokazalabys tego posta twoim rodzicom. Pewnie za takiego posta odcieli by ci neta i zabrali lalki "Dziecinko". Piszesz ze nie znam "Sel", ale czy ty znasz? Nie masz pojecia jaka jest osoba prywatna na co dzien. Hitler tez byl przedstawiany jako zbawca i dobrodziej narodu a co z niego wyszlo? Jako zagorzala fanka powinnas mnie przekonac do swoich racji o swoim idolu, a tak , wylalas tylko mase rynsztokowego slownictwa, BRAWO!!!

Pozdrawiam