PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post


Gość

#134

2011-11-09 10:05

Doskonała i oparta na faktach prezentacja na temat shale gas w Polsce. Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, ale jestem dwujęzyczna (polski, angielski)i czytam na ten temat dosyć dużo, panegiryki i negatywne opinie. Przeczytałam niektóre materiały naukowe w języku angielskim, które dały mi bardzo dużo do myślenia.

Wasza prezentacja historii poszukiwań gazu łupkowego w Polsce poraża i potwierdza moją opinię, że Polska i jej obecna elyta rządząca doprowadzi do tego, że nasz kraj znowu skończy jak patriotyczny martyr wszystkich narodów. Brak kompetencji i prywata znowu zrujnuje nasz kraj. Mało tego, zagraża życiu wszystkich obywateli tego kraju, jedynie dlatego że parę osób oraz multinational companies chcą się w pazerny sposób 'obłowić'.

Przeraża mnie również, zakłamanie z jakim w typowo piarowski sposób prezentowane są fakty ze strony 'ekspertów' reprezentujących naszą obecną władzę.

Nigdy nie należałam do żadnej organizacji i partii w Polsce, ale popieram Waszą działalność w 100% i chylę czoła dla Waszej wiedzy i odwagi, że poruszyliście ten temat.

W mojej opinii, działania naszego rządu w tej dziedzinie na rzecz dobra naszego kraju i jego obywateli zakrawają na zdradę stanu. Przy użyciu białych rękawiczek i piaru wprowadzają Ustawy, które Polsce i jej obywatelom... szkodzą.



Odpowiedzi

ptasiek

#177 Re:

2011-11-10 17:00:38

#134: -

dlaczego eksperci wedlug Ciebie nie sa ekspertami a ludzi nie majacych bladego pojecia w tym temacie wychwalasz za ich wiedze- ktora faktycznie jest niewiedza i manipulacja roznych lobby zwlaszcza gazpromu i francuzow od energii atomowej