NIE dla krzyża w Sejmie

Quoted post

...................

#8

2011-11-09 23:46

POLACY, WALCZMY O SWOJE MIEJSCE W POLSCE,a nie w piekle na naszej OJCZYSTEJ ZIEMI !!!
2011-11-09 11:29


Te szatańskie zamiary są dowodem że SZATAN próbuje całkowicie zawładnąć POLSKĄ, a POLAKÓW wyrugować z OJCZYSTEJ ZIEMI.
To że w urzędnikach państwowych, ustawodawczych nie ma Boga, nie znaczy, że BOGA nie ma !!!

Tak nie można wywodzić !!!

To nasza winna,że w sejmie siedzą osoby niegodne reprezentowania interesów POLSKI I POLAKÓW i które skazują naród, POLAKÓW na zagładę.

To podstępne jest działanie szatana abyśmy uważali ,że po zdjęciu krzyży będzie lepiej. Lepiej dla kogo? Lepiej ,bo zawisną inne symbole? Gwiazdy?
DLA POLAKÓW ŚWIĘTOŚCIĄ: BÓG, HONOR, OJCZYZNA !!!!

KRZYŻ,jako symbol, nigdy POLAKOM nie przeszkadzał wręcz przeciwnie!
Co JEST WINIEN KRZYŻ w Sejmie??
WINNI SĄ CI BEZBOŻNICY, których powinniśmy osądzić i przepędzić.

Jak bardzo trzeba nie być POLAKIEM, by ranić POLAKÓW samym nawet mówieniem o zdjęciu krzyża.

NIE WOJUJMY Z KRZYŻEM ,tylko z szatanem ,który zagnieżdził się w sejmie ,senacie, urzędach,mediach i uśpił czujność,rozsądek obywateli !

SAMEMU BOGU NALEŻY SIĘ CHWAŁA! IDŻ PRECZ SZATANIE!

Odpowiedzi

Grzegorz Brzezicki
Autor petycji

#9 Czy to ksiądz Natanek?

2011-11-10 00:00:28

Lucipheros

#13 Re:

2011-11-10 02:21:10

#8: ................... -

Nie wycieraj sobie gęby "Polakami" sługusie watykańczyka, nie wypowiadaj się w imieniu Polski bo nie masz do tego delegacji. Chcesz w swoje zabobonki wierzyć, to obwieś się tymi krzyżami, przybij na czole jak ci pasuje, obwieś się na nim, tylko nie mów mi co dla mnie jest dobre. Jestem Polakiem i przeszkadzają mi znaki głupoty, podległości i wasalstwa przed watykanem. Nie życzę sobie krzyży w Sejmie, urzędach i szkołach, wont z religią na zakrystie i tam niech ci co chcą opłacają szamanów otępiających i często wykorzystujących ich dzieci. Krzyże wraz z ich wyznawcami na smyntorze ....

wybierz nicka

#22 Re:

2011-11-23 18:51:29

#8: ................... -

jesteś pierdolnięty tak sam od siebie czy ktoś ci za to płaci??? :)


Gość

#30 Re:

2011-11-24 22:34:14

#8: ................... -

Popieram twoje poglądy w 100%

Dla ateistów granice innych krajów stoją otworem - np. Holandia itp

 

Artur

#45 Re:

2011-12-09 22:29:42

#8: ................... -

a jak uprawiasz sex też się trzymasz KRZYŻA albo zdrowaśki klepiesz , jeżeli sybolem wiary katolickiej jest tylko i wyłącznie krzyż to pozamykajmy kościoły bo w tym wypadku są nie porzebne wystarczy że na każdym skrzyżowaniu ,budynku ......itp powiesimy KRZYŻE i wtedy będzie ok . Z tego co wiem włosi nie posiadają żadnych insygni katolizmu w swoim parlamęcie chociaż na ich ziemi stoi watykan , i reasumując NIE BĄDŻMY BARDZIEJ PAPIEZCY NIŻ SAM PAPIEŻ

RAUBER

#58 zabrać krzyże

2012-09-17 10:40:03

kaftany bezpieczeństwa dla tych państwa!

w instytucjach państwowych nie ma miejsca na symbole religijne, nie ważne czy to krzyż, krzyż do góry nogami, wrak tupolewa, czy symbole islamu lub Judaizmu. Miejsce obnoszenia się ze swoją religią jest w prywatnych domach, oraz budynkach o przeznaczeniu religijnym. W innych miejscach już nie. Wypad z krzyżami z Parlamentu, szkół, przestrzeni publicznej itd.