Protest przeciwno likwidacji CKUiP w Zielonej Górze

Quoted post


Gość

#1

2011-11-15 13:55

Likwidacja publicznej placówki oświatowej z tradycjami to wielki błąd, którego skutki są niewymierne ale będą odczuwalne w wielu wymiarach życia naszego miasta. Ta szkoła doskonale doposażona ze świetną lokalizacją oraz kadrą powinna być rozwijana a nie zamykana !!! Karygodny jest pomysł likiwdacji szkoły Państwowej skoro prywatne bez swoich lokali oraz sprzętu doskonale funcjonują na rynku, a może właśnie chodzi o zlikwidowanie konkuencji szkołom prywatnym !?

Odpowiedzi

gosc

#2 Re:

2011-11-15 16:15:46

#1: - "Ta szkoła doskonale doposażona ze świetną lokalizacją oraz kadrą ..."

Kadra jak kadra... a wystarczylo dawno temu wymienic dyrekcje... moze to by pomoglo

piotr

#9 Re:

2011-11-15 23:40:24

#1: -

Dzięki  CKU zdałem  Maturę   i  zrobiłem  Studia  mgr  -podpisałem  się  pod  powyższą petycją.  Piotr z  Głogowa.


Gość

#28 Re:

2011-11-18 14:54:09

#1: -  

 Nowa reforma kształcenia zawodowego nie zakłada w takiej postaci, jak CKU istnienia szkoły dla dorosłych, przecież większość z nich będzie się uczyła na kursach kwalifikacyjnych. Popieram pomysł Pani Prezydent. Należałoby dyskutować, co dalej, a nie pisać protesty. Skoro tak dużo CKU ma fachowców, to można zacząć od pisania Programów Nauczania, a nie odbębniania lekcji w pustych salach z jednym uczniem.