PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post


Gość

#589 Wiercenie w internecie

2011-11-30 11:21

Zapracowani pracownicy wiertni w terenie,co wiercą w internecie, tu na forum i naruszają dobra osobiste innych osób.
WIERTNICY OBCYCH INTERESÓW, PRZESTAŃCIE WRESZCIE NAS POLAKÓW OBRAŻAĆ !!!
TU NASZE MIEJSCE w POLSCE a nie wasze !!!
Wracajcie do swoich rodzin.
"Wiertnicy" opamietajcie się. Ubliżaniem i pomawianiem nie podnosicie swojej wiarygodności.

Nie silcie się!!! Sami na własne życzenie ją już dawno straciliście wiarygodność.

Z USA wygnani za zostawione tam ślady po niby chemicznych batonikach , czy chemikaliach kosmetycznych NIE MACIE CO SZUKAĆ W POLSCE !!!!

PAKUJCIE MANELE I WRACAJCIE SKĄD PRZYSZLIŚCIE !!!!

MAMY BEZWZGLĘDNE PRAWO NIE CHCIEĆ WASZYCH BATONIKOWYCH SMAKOŁYKÓW CHEMICZNYCH !!!

Przed odjazdem poczęstujcie się też tą brązową wodą ...np. spod Zamościa, która widziała cała Polska w TV i śmieje się z kosmetyków stosowanych do wiercenia.

Odpowiedzi

ptasiek

#590 Re: Wiercenie w internecie

2011-11-30 11:32:48

#589: - Wiercenie w internecie

w studni gromadzi się osad, jeżeli była robiona geofizyka wibratorami to powstają drgania, które powodują że ten naturalny osad robi w wodzie zawiesinę - takie samo zjawisko jak wchodzisz do zamulonego stawu, woda czysta ale sie zaraz zmącii bedzie o dziwo brązowa

a podali po ilu dniach woda wróciłą do normy nie tego już nie podali

w stanach jest całkiem inne prawo tam każdy na swojej ziemi może robić co chce kopać wiercić wydobywać i nie mieli odpowiednich przepisów w Polsce takowe są od dawna i jest to ostro regulowane poza tym w Polsce złoża należą do skarbu państwa

ja podaje wyżej typowy skład płuczki a ty bredzisz o kosmetykach i piszesz, że wiertnicy stracili wiarygodność niby czym???

jeden przykład - wszystkie sprawy które opisałem zawierają linki i wyciagi z PGG a tydalej bredzisz że białe nie jest białe

 

ptasiek

#592 Re: Wiercenie w internecie

2011-11-30 11:41:17

#589: - Wiercenie w internecie

wiesz co to jest praca zmianowa 28/28 albo 14/14 dni pracuje pani 28 lub 14 dni i tyle samo masz wolnego

pracuje zarabiam płace podatki i mam wystarcająco dużo czasu, żeby pisać prawdę o tym co wiem i czym sie zajmuje

a co ty robisz, że masz tyle czasu na wypisywanie bredni W TEMACIE O KTÓRYM NIE MASZ POJĘCIA - jak zarabiasz na życie - DOSTAJESZ DOTACJE OD BRACI ZE WSCHODU ZA OGŁUPIANIE I STRASZENIE LUDZI I TYLE W TEMACIE