Stop bezprawnym badaniom w RODK

Quoted post

ANNA

#224 Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2017-06-24 15:37

#16: PiotrTata - Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka. 

 SKURWYSYNY  POLSKIE, ZNISZCZYLY MI DZIECKO. SKURWYSYN Z CHORA PSYCHICZNIE ZONA, ZBIGNIEW PASTUSZKA Z KIELC WYDAL DZIECKO CHOREMU PSYCHICZNIE ANGOLOWI. SKURWYSYN POMSCIL SIE ZE JEGO ZONA TNIE SIE JAK MA CIEZKIE DNI. SAMA WITEK PSYCHOLOG Z RODK MOWILA ZE ZBIGNIEW PASTUSZKA DA MI SZKOLE. WYROK POLITYCZNY NA MNIE SKURWYSYN PODPISAL RAZEM Z POLSKIM RZADEM. WPISAL MI CIEZKI AUTYZM I CIEZKA CHOROBE PSYCHICZNA PO DWOCH MINUTACH BEDEN. DZIECKO JEST ZNISZCZONE PSYCHICZNIE. SKURWYSYNY SLUZBY SPECJALNE Z POLSKI WSPOLPRACUJAC Z ANGOLAMI, CHCIELI ZEBY MNIE POWIESILI W ANGLI ALBO GDZIE INDZIEJ ZA DWA LATA. SKURWYSYN ZBIGNIEW PASTUSZKA Z KIELC NISZCZY LUDZI I WSPOLPRACUJE Z KANALIAMI Z POLSKIEGO RZADU

Odpowiedzi

pokrzywdzona

#225 Re: Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2017-08-18 11:47:22

#224: ANNA - Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka. 

 Ja miałam z dzieckiem kolejną opinię w Czwie i madre panie psycholog wybrały ojca jako właściwego do sprawowania opieki bo uznali że ja jestem nadopiekuńcza w stosunku do 4 lateniego synka, a że się tam popłakałam zrobiły ze mnie niestabilną emocjonalnie. To jest jakaś kpina jestem załamana. Od samego poczatku ojca dziecka traktowały jak króla ado mnie miały same pretensje. Same napisały że dziecko chce mieć oboje rodziców , ale wg. nich matka jest dziecku niepotrzebna.  Ja pracuje, mam gdzie mieszkać, nie pije nie palę, mam pomoc rodziców, nie byłam karana i taka opinia. Jestem załamana nie wiem co robić.  ta opinia to jakas ustawka.