RATUJMY MDK nr 2 w POZNANIU

Quoted post


Gość

#16

2011-12-07 01:43

To jest jakieś szaleństwo!! KULTURKAMPF ?!!! potrzebne pieniądze są na nową murawę, na tym śmiesznym stadionie zbudowanym na 3 mecze??:D....Panie prezydencie już czas przystopować!!....to pisałem ja-Doctor Zomp NEFILI, wykonawca utworu "LECH NIEZWYCIĘŻONY"

Odpowiedzi


Gość

#233 Re:

2011-12-08 02:46:11

#16: -

E co tam jeden MDeK. Chcą zamknąć wszystkie! (Artykuł w Wyborczej z 2.12.2011).

Cóż, murawa wymieniana już en-ty raz kosztuje, infrastruktura - tyż, o trasach dojazdowych, lotnisku - nie wspomnę.

Na szczęście nie podpisałam listy wyborczej z komitetu Pana Prezydenta, a odwiedził mnie taki jeden. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Dochodzi jeszcze czynnik lokalizacji tych nieprawdopodobnie pożytecznych instytucji kultury. W piśmie strwierdzającym przeniesienie MDK nr 3 Wydział Oświaty pomylił nawet adres miejsca przenosin MDK-u. Nie wiedza gdzie mają, co mają i zupełnie w glowie się nie mieści poco. Wszyscy za to wiedzą gdzie mają stadion. Może należy żałować, że nasz Premier udzielał się sportowo, a nie głównie kulturalnie, jak Jan Paweł II.  http://lazarz.pl/?id=2&nr=3150. Czym nasze poznańskie dzieciaki zasłużyły sobie na takiego hm... Prezydenta? Przecież bardzo kocha dzieci i bezgranicznie jest im oddany. Prawda?