Eurowizja 2012&Polska

Quoted post

BeTa

#88

2011-12-18 20:20

Matti

a nie ma jakiejś minimalnej szansy ? bo ja mam już dość humorów TVP nawet jeśli nie pojedziemy w 2012 to w 2013 też coś wymyślą...nie wiem może koniec świata że ma być to też się nie będzie opłacać, a w kolejnych latach będą wybory jakieś no i urodziny Ojca Mateusza...Maciuś z Klanu się dowie że jest DZIEWCZYNKĄ a Rysio tak naprawdę to jest wytworem jego wyobraźni a Brook z Mody Na Sukces jest jego biologicznym synem :/ - wiem to nie ma nic wspólnego - ale jak raz sobie pozwolimy na coś takiego to co roku będzie "jakiś" powód...dlatego z miłą chęcią widziałabym ESC w TVN...przynajmniej by preselekcje były na poziomie np. Sopotu (o ile nie w nim) i gwiazdy by jako takie były bo BEZ WZGLĘDU CZY GO LUBICIE CZY NIE to umówmy się na przykład Szpak na preselekcjach podniósłby oglądalność...że o prowadzących którzy umieją Angielski i promocji na szeroką skalę już nie wspomnę... to byłby strzał w dziesiątkę !!!

Odpowiedzi

Matti

#89 Re:

2011-12-18 20:23:12

#88: BeTa -

No jakaś mała jest, np. w Szwecji, SVT jest w EBU i TV4, i SVT oddało na parę lat Eurowizję dla Dzieci... ale nie jest łatwe przystąpienie do EBU. Chętna musi być stacja...

 

BeTa moj nr gg to 4047716 wytlumacze Ci, napisz:)