Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

J.23-nadaje

#284 MOJE M

2012-01-10 16:39

Szanowni Państwo pragnę się odnieść do powyższych opinii,komentarzy,a mianowicie najważniejszym dla nas jest to aby finał tych spraw potoczył się pomyślnie . Trudności z jakimi nam przyszło się zmierzyć pozwalają nam wywnioskować z kim mamy do czynienia ,z jakimi sąsiadami mieszkamy;,ja podzieliłem wszystkich zainteresowanych na trzy grupy.,t.z,inteligentnych-to ci którzy wzięli sprawy w swoje ręce i poskładali pozwy do sądu ;.Mniej inteligentnych (cwaniaków),którzy czekają na rozwój wydarzeń tych inteligentnych, oraz motłoch -to ci co nie robią nic ,bo uważają że to co im przekazuje Zarząd i Rada Nadzorcza Spółdzielni to jest dobrze i jest OK....PYTAM SIĘ ------A ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE. DO JAKIEJ GRUPY SIĘ ZALICZACIE.

Odpowiedzi

TEMIDA

#285 Re: MOJE M

2012-01-10 19:39:55

#284: J.23-nadaje - MOJE M

Intencje tych, co to nie rozumieją otaczających ich relacji, są Kapitanie, bardziej kryształowe od tych co liczą na to, że się załapią. Moim zdaniem są wielkie szanse, że wyjdą na tym przeczekiwaniu jak "Zabłocki na mydle". Eksperci od politycznych decyzji dobrze wiedzą jak zrobić zamierzony użytek z takich okoliczności.