Koncert the GazettE w Polsce!

Quoted post

Taiga

#83 Re:

2012-01-15 15:11

#81: Mary -  

 Z tego co wiem to dzisaj się za to zabierze, chyba. Hasło wymyślone na szybko, ale chwytliwe i to się liczy. XD
A i jeszcze mam pytanie. Bo jak próbuje założyć stronę na FB to trzeba wybrać kategorię i teraz nie wiem czy wybrać:
Firme, organizację lub instytucję czy też strona dobroczynnej organizacje non-profit lub społeczność.
To są dwie opcje, które najbardziej pasują bo reszta to jest coś takiego jak rozrywka, marka lub produkt, czy też lokalny biznes lub miejsce.
A z resztą, nie wiem. Jak myślicie co zaznaczyć? :D
Ps. Mam nadzieje, że nikt z was nie zmusza znajomych do podpisania? Chodzi mi o coś w stylu "Proszę, po prostu podpisz" Bo wtedy petycja nie miałaby sensu bo 50% ludzi by nie przyszło. ;) No może mniej niż 50%

Odpowiedzi

Mary
Gość

#84 Re: Re:

2012-01-15 15:18:30

#83: Taiga - Re:

Spoko, jeżeli będzie w tym tygodniu, to już jest dobrze ^^ Hasło jest fajne, tak jak mówisz musi być chwytliwe :D

A na fb to nie wiem, może ta 'strona dobroczynnej organizacji' czy coś takiego albo 'społeczność', któreś z tych dwóch wydaje mi się dobre, bo firmą itp nie jesteśmy ;p

Tylko moja przyjaciółka mi podpisała, bo widziała jak sie tym jaram  i powiedziała, że podpisze, ale poza nią nikt