Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom
Quoted post
TEMIDA |
#426 Re: Spoldzielca 154 do Oszukanego2012-01-22 15:12#424: - Spoldzielca 154 do Oszukanego No właśnie ale... A to ale to nacisk politycznych mocodawców prezesów na redakcję gazety, czyli powszechna w kraju cenzura czwartej władzy. Ciekawe kiedy zamkną usta Gazecie Warszawskiej? Ps. O takiej petycji jak nasza, gdybyśmy nie dotykali problemów, które władza usiłuje zamieść pod dywan, bębniłyby już wszystkie media. A tym czasem cicho wokół niej jakby jej nie było. |
Odpowiedzi
Oszukany |
#427 Monopol informacyjny2012-01-22 16:45:15Jeśli rzeczywiście polityczni mocodawcy prezesów spółdzielni mogą zmuszać redakcje głównych mediów do przemilczania naszych spraw to nie mamy innego wyjścia jak takie media po prostu bojkotować wszelkimi dostępnymi nam sposobami. Na szczęście czasy monopolu głównych mediów już minęły bo sporo z nas ma dostęp do takich narzędzi jak Internet i tylko od naszej determinacji, wiedzy i pomysłowości będzie zależało, czy dalej wspomniane media będą nas ogłupiać i reprezentować interesy prezesów. Na razie to się im jeszcze udaje, bo jak wspomina Temida, główne media o akcji podpisywania petycji w sprawie krętactw towarzyszącym sprawie mieszkań zakładowych uparcie milczą. Ale dobrze, że takie wydawnictwa jak Warszawska Gazeta dostrzegły problem i systematycznie od trzech tygodni opisuje liczne nieprawidłowości w spółdzielniach mieszkaniowych. Poza tym powinniśmy się zainteresować w ramach łamania monopolu informacyjnego tzw. niezależnym dziennikarstwem obywatelskim. Jeśli chodzi o oportunistyczne zachowanie Głosu Zabrza to ponieważ jest to gazeta prywatna, do tego płatna, to nic prostszego jak wstrzymać się przez pewien okres z jej kupowanie do momentu, aż jej redaktorzy pójdą po rozum do głowy i zaczną się interesować tym, czym żyją jej czytelnicy a więc jej chlebodawcy. Bo mieszkańcy będą mogli obyć się bez Głosu Zabrza natomiast Głos Zabrza bez czytelników raczej nie. |
Apel do Prokuratora Generalnego Adama Bodnara
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
PETYCJA do Marszałka Hołowni ws. odmrożenia projektu ustawy dot. karania za propagowanie banderyzmu!
Petycja w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ostrowa Tumskiego w Poznaniu
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
Nauczyciel wychowania przedszkolnego to zawód – NIE dla zmian pod przykrywką ratowania systemu!
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
PETYCJA W SPRAWIE DOSTĘPU DO POMP INSULINOWYCH DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ PO UKOŃCZENIU 26 ROKU ŻYCIA
21980 Utworzone: 2025-03-17
ZATRZYMAJMY WODĘ W POLSKICH LASACH - PRZECIWDZIAŁAJMY SUSZY!
285 Utworzone: 2025-09-11
Obywatele przeciw zniesieniu dwukadencyjności
131 Utworzone: 2025-09-14
W obronie Przedszkola "Iskierka" w Krakowie
831 Utworzone: 2025-09-11
Nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu
13847 Utworzone: 2025-09-03
DOSTĘP DO EDUKACJI I ROZWOJU BEZ WZGLEDU NA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ NASZYCH DZIECI
12508 Utworzone: 2025-07-26
Petycja o zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów linii 132
296 Utworzone: 2025-09-10
Petycja mieszkańców Brynowa – wstrzymanie odstrzału dzików i działania ochronno-edukacyjne
247 Utworzone: 2025-09-13
Kryty Skatepark w Poznaniu – Całoroczna Przestrzeń dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
1213 Utworzone: 2025-09-10
CZAS ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ MIAST POZNAŃ - RA'ANANA (IZRAEL)
989 Utworzone: 2025-08-29
Petycja mieszkańców o budowę bezpiecznego chodnika wzdłuż ul. Sołtysowskiej
116 Utworzone: 2025-09-14
PETYCJA PRZECIWKO ODSTRZAŁOWI DZIKÓW NA TERENIE POWIATU OTWOCKIEGO
741 Utworzone: 2025-09-07
Petycja użytkowników dróg powiatowych ul. Piasecka (gm. Świdnik) i ul. Malwowej (gm. Głusk) oraz ul. Lipowej (gm. Głusk) w sprawie przebudowy skrzyżowań na skrzyżowania o ruchu okrężnym
331 Utworzone: 2025-09-12
Petycja do Rady Dzielnicy VI - Bronowice oraz Zarządu Dróg Miasta Krakowa w sprawie modernizacji infrastruktury drogowej przy ul. Hamernia.
81 Utworzone: 2025-09-09
LIST OTWARTY w sprawie cofnięcia wypowiedzenia umowy dzierżawy nr GN.6845.4.2018 zawartej w dniu 10 października 2018 r.
1083 Utworzone: 2025-08-31
OCHRONA LASÓW I BIORÓŻNORODNOŚCI W PSARACH WIELKICH
187 Utworzone: 2025-09-06
Petycja ws wstrzymania przetargu na sprzedaż działki i przeznaczenie jej na cele społeczne
612 Utworzone: 2025-09-11
STOP jednorazowym e-papierosom!
131 Utworzone: 2025-09-01
Nocna prohibicja we Włocławku
75 Utworzone: 2025-09-13
STOP hałaśliwym rajdom samochodowo-motocyklowym w Szczecinie
261 Utworzone: 2025-09-03