Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

Marcus

#1051 Re: W Międzynarodowym Roku Spółdzielczości w polskich spółdzielniach represje kwitną w najlepsze.

2012-05-10 16:39

#1050: TEMIDA - W Międzynarodowym Roku Spółdzielczości w polskich spółdzielniach represje kwitną w najlepsze.

Witam wszystkich i bardzo dziękuję z zainteresowanie moją skromną osobą. Wszczególności nazwanie mnie liderem , jest dla mnie bardzo miłe, ale uważam mocno przesadzone. Wracając do meritum wpisu Temidy: 1) Wniosek o umorzenie postępowania w mojej sprawie, złożony do prokuratury przez policję, czeka na decyzję prokuratora; 2)DŁUUUUUGI WEKEND + RODZINA + działka + cała masa innych jeszcze spraw, a także to, że nie było jakichś zdarzeń o których warto by było pisać, spowodowały, że nie byłem aktywny na forum. Nie znaczy to jednak, że nie zaglądałem na nie. Prawdopodobnie jutro będę miał coś więcej do napisania i mam nadzieję, że będą to dobre wiadomości. A tak nawiasem - 8 maja minął, a ktoś miał się tego dnia zdekonspirować. I co? Brakło odwagi?!

Odpowiedzi

TEMIDA

#1054 Re: Re: W Międzynarodowym Roku Spółdzielczości w polskich spółdzielniach represje kwitną w najlepsze

2012-05-10 21:54:55

#1051: Marcus - Re: W Międzynarodowym Roku Spółdzielczości w polskich spółdzielniach represje kwitną w najlepsze.

Witamy kolegę Markusa.

Już myślałam, że Cię Pan Prokurator zapuszkował a Pan Prezes tańcuje pod oknami Twojej celi. Miałam zamiar Ci  proponować, żebyś pisał morsem. Mamy tu takiego ekserta od morsa, który miał się zdekonspirować ale gdzieś przepadł z naszego forum. Czytam tu właśnie, że ma nowe zajęcie- zaczyna  "kręcić interesy" od nowa. Za chwilę zdekonspirujemy go sami. Jeszcze tu nie wisiał .

A propo's Pana Prokuratora to liczymy , iż jest na tyle inteligentny, że decyzja umorzenia postępowania w Twojej sprawie zajmie mu mniej niż trzy miesiace.

Panie Prokuratorze, Pan się pośpieszy. Nie ma Pan pojęcia jaką frajdę sprawia sen z czystym sumieniem.