Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova

Quoted post

WojtekSx

#58 Dystrybucja Agros Nova

2012-08-06 15:09

Witam wszystkich!
Jako człowiek znający się trochę zawodowo na handlu i marketingu uważam, że jeszcze skuteczniejszym narzędziem niż protesty wobec Agrosa byłyby protesty skierowane bezpośrednio do dystrybutorów firmy - w tym dużych i znanych sieci detalicznych, które sprzedają te produkty. Takie sieci - a ja widziałem "demona" np. w Realu - nie mogą sobie pozwolić by w imię jednego produktu czy dostawcy ryzykować obrotami swojego biznesu. W związku z tym proponuję by protest rozszerzyć i listy protestacyjne kierować także do firm dystrybucyjnych oraz w miarę możliwości bojkotować także te firmy - ja rezygnuję z zakupów w sklepach Real do czasu wycofania produktu demon lub w ogóle produktów Agrosa z tej sieci.
Uważam także, że dla wzmocnienia efektu protesty powinny być także wysyłane do właściciela większościowego Agrosa - funduszu inwestycyjnego IK Investment Partners (http://www.ikinvest.com/Teams--network/Contact/ - tylko numery faxów, brak maila)), gdyż oni mogą nawet nie wiedzieć o tym, że taki produkt i protest przeciwko niemu istnieją.

Odpowiedzi

Jan Cyraniak
Autor petycji

#62 Re: Dystrybucja Agros Nova

2012-08-06 16:57:25

#58: WojtekSx - Dystrybucja Agros Nova

Planujemy takie działania.

Moderator

#174 Re: Dystrybucja Agros Nova

2012-08-11 13:11:34

#58: WojtekSx - Dystrybucja Agros Nova

Panie Wojtku,

zachecamy do kontaktu na admin@satanizmnieprzejdzie.pl
Pomoże nam Pan w przygotowaniu komunikacji do sieci i dystrybutorów?
Wie Pan dla kogo Agros-Nova produkuje marki własne?

pozdrawiam