Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova


Gość

#51

2012-08-06 12:34

"OŚWIADCZENIE!

Z uwagi na fakt, iż F-ma Agros-Nova chcąc zaistnieć na rynku ze swoim nowym roduktem
o nazwie "demon", weszła w obszar, który szkodzi ludziom, stała się tym samym propagatorem i powiernikiem zła.
Dlatego ja i moja rodzina od dnia dzisiejszego zaprzestajemy kupowania produktów w/w firmy o następujących nazwach:
Garden, Krakus, Dr Witt, Kotlin, Fortuna, Pysio, Tarczyn, Łowicz, Włocławek oraz Demon.

Jednocześnie informuję, iż namawiał będę do bojkotu w/w produktów, wszystkich swoich znajomych, ich znajomych wraz z rodzinami, prosząc jednocześnie o rozpowszechnianie protestu, do czasu, kiedy to kierownictwu Agros-Nova w "sumieniu i w głowie ułoży się tak jak Pan Bóg przykazał">
AMEN".
Tomek

#52 Argumentacja

2012-08-06 12:39

Dobrze by było rozszerzyć argumentacje o szkodliwy aspekt społeczny satanizmu, którego potencjalnym skutkiem są zachowania skrajnie aspołeczne. Motywacja religijna jest ważna jedynie dla osób religijnych.

Gość

#53

2012-08-06 13:03

Stop złu i głupocie.

Gość

#54

2012-08-06 13:38

nie napojowi

Gość

#55

2012-08-06 13:51

słuszna sprawa!

Gość

#56

2012-08-06 14:17

Kiedyś szatan powiedział do Jezusa w czasie kuszenia na górze

-" DAM CI WSZYSTKIE BOGACTWA TEGO ŚWIATA , JEŚLI TY ODDASZ MI POKŁON (Mt 4,8-11)
Jak widać niektórzy liczą w biznesie na przychylność
księcia TEGO świata, tylko bardzo szkoda że inni, w swojej skrajnej

głupocie i próżności na siłę proszą się do piekła.


Autorom protestu gratuluję pomysłu


Gość

#57

2012-08-06 14:43

O mojej decyzji poinformuję również rodzinę i znajomych oraz poproszę ich, aby rozpowszechniali bojkot Waszych produktów następnm swoim znajomym.
Satanizm w katolickiej Polsce jest niedopuszczalny.
WojtekSx

#58 Dystrybucja Agros Nova

2012-08-06 15:09

Witam wszystkich!
Jako człowiek znający się trochę zawodowo na handlu i marketingu uważam, że jeszcze skuteczniejszym narzędziem niż protesty wobec Agrosa byłyby protesty skierowane bezpośrednio do dystrybutorów firmy - w tym dużych i znanych sieci detalicznych, które sprzedają te produkty. Takie sieci - a ja widziałem "demona" np. w Realu - nie mogą sobie pozwolić by w imię jednego produktu czy dostawcy ryzykować obrotami swojego biznesu. W związku z tym proponuję by protest rozszerzyć i listy protestacyjne kierować także do firm dystrybucyjnych oraz w miarę możliwości bojkotować także te firmy - ja rezygnuję z zakupów w sklepach Real do czasu wycofania produktu demon lub w ogóle produktów Agrosa z tej sieci.
Uważam także, że dla wzmocnienia efektu protesty powinny być także wysyłane do właściciela większościowego Agrosa - funduszu inwestycyjnego IK Investment Partners (http://www.ikinvest.com/Teams--network/Contact/ - tylko numery faxów, brak maila)), gdyż oni mogą nawet nie wiedzieć o tym, że taki produkt i protest przeciwko niemu istnieją.

Gość

#59

2012-08-06 15:19

Zło jest złe!
tre
Gość

#60 Promowanie satanizmu to sprawa dla prokuratora

2012-08-06 16:44

Promowanie satanizmu do w istocie nawoływanie do nienawiści a to ostatnie jest w Polsce karalne. Wszelkimi takimi wydarzeniami z urzędu powiniene zająć się prokurator! Czy ktoś składał już doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa?


Gość

#61

2012-08-06 16:47

Ludzie opamietajcie sie....czy malo wam zla...
Jan Cyraniak
Autor petycji

#62 Re: Dystrybucja Agros Nova

2012-08-06 16:57

#58: WojtekSx - Dystrybucja Agros Nova

Planujemy takie działania.


Gość

#63

2012-08-06 17:01

Jestem zdania, że treści satanistyczne nie powinny być obecne w codziennym życiu - promowane w mediach. To bardzo negatywny przekaz, który nie pozostanie bez wpływu na młodych ludzi. Przeraża mnie fakt sięgania do tego co złe by wypromować produkt. Przeraża mnie promowanie zła, zabawa złem. Nie chcę takich treści w codzienności, otoczeniu.

Gość

#64

2012-08-06 17:12

W obronie rodziny.

Gość

#65

2012-08-06 17:34

B.dobrze, ze protestujecie! znaki satanistyczne pojawiaja sie juz na chlebie (sklep eko - leb kozla), cukier brzozowy (sklep zielarski - yin-yang), siemie lniane (sklep wielobranzowy - leb kozla). lalki woodoo zaczela JUZ sprzedawac ogolnopolska siec sklepow wielobranzowych Piotr i Pawel!!! slyszalam rowniez, ze satanisci weszli juz na rynek odziezowy (ubrania, buty). RATUNKU

zgadzam sie z Wojtkiem - trzeba oglosic BOJKOT ZAKUPOW w sieciach REAL oraz PIOTR i PAWEL z uprzednim powiadomieniem dyrekcji!


Gość

#66

2012-08-06 17:44

Dobrze, że są ludzie, którzy mają odwagę sprzeciwiać się złu. Chwała Panu!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2012-08-06 17:47



Gość

#68

2012-08-06 18:19

Kategorycznie sprzeciwiam się produkcji, reklamie i sprzedarzy Energy Drink Demon na terenie całego terytorium Polski.
Tak mi dopomóż Bóg!

Gość

#69

2012-08-06 19:21

Każda petycja broniąca chrześcijańskich wartości w naszych umysłach i sercach jest wartościowa. Dziękuję!

Gość

#70

2012-08-06 20:11

dziękuję za tą informację, nie będę wspierał satanistów. Straszne jest to że Polskie zakłady w ciągają w to paskudne bagno

Gość

#71

2012-08-06 20:32

jedyna sluszna reakcja jest eliminowanie zla

Gość

#72

2012-08-06 20:38

Względy komercyjne nie mogą usprawiedliwiać popularyzowania patologii. Mitem jest, że tylko to, co szokuje, bo np. jest oparte na perwersji, dobrze się sprzedaje. Jeśli kampania reklamowa jest dobrze pomyślana, to sukces w sprzedaży można osiągnąć również np. dzięki promowaniu symboli patriotycznych. Dobrym przykładem są USA, gdzie produkty z tego typu motywami sprzedają się doskonale. Młodzież (również dorośli) potrzebuje pozytywnych wzorców, a nie zalewu dewiacji. Korporacje także ponoszą moralną odpowiedzialność za wpływ ich przekazów na społeczeństwo. Jeśli nie chcą tego faktu uznać, to będą ponosić koszty. Oprócz moralnych, także finansowe, wizerunkowe i inne.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2012-08-06 20:54



Gość

#74

2012-08-06 21:00

Trzeba ich powstrzymać!

Gość

#75

2012-08-06 21:00

to straszne ze szanowane dotychczas firmy pozwolily promowac sie poprzez satanizm , nie chce miec z wami nic wspolnego
grazyna