Apel o rozpatrzenie i przyjęcie przez Sejm RP ustawy o związkach

Quoted post

smok wawelski

#249 NIE !!! dla zboków i wynaturzeń

2013-01-31 23:01

Jestem przeciwny !!! Chcecie sie kochać ? Nikt wam nie przeszkadzaq. Możecie to robić kiedy,jak i gdzie chcecie. Ale praw takich jakie ma związek prawny malżenski miec nie będziecie. A juz na pewno nie doczekaja tego homosie,transwestyci i wszelka zboczona swołocz w rodzaju Biedronia czy Bęgowskiego vel Grodzkiej.

Odpowiedzi


Gość

#269 Re: NIE !!! dla zboków i wynaturzeń

2014-06-03 11:23:01

#249: smok wawelski - NIE !!! dla zboków i wynaturzeń

Dokładnie... To nie czasy II wojny swiatowej, żeby bać się o swoje życie... Nie mam nic do homoseksualistów dopóki się z tym obleśnie nie obnoszą... I żeby nie było, że nie tolerancyjna jestem heteroseksualiści liżący się w ordynarny sposób w miejscu publicznym to widok nie do zaakceptowania. Jesli ktoś kocha na prawdę, nie potrzebuje obnoszenia się z tym i akceptacji WSZYSTKICH obywateli. A jeśli chodzi o wspólny majątek i informację o pacjentach udzielanych w szpitalach jest to problem złego prawa. Wprowadzenie związków partnerskich nie załatwiłoby wszystkiego. Załóżmy że jest sobie 80 letnia pani, dla której jedyną bliską osobą jest niespokrewniona z nią 18-letnia dziewczyna, która pomaga jej w zakupach itd. I co? Teraz mają wejść w związek partnerski, żeby w razie choroby dziewczyna mogła się dowiedzieć o stan zdrowia tej Pani? Nie bądźmy śmieszni!!!