NIE DLA PRZEMOCY EKONOMICZNEJ WOBEC KOBIET!!!

Quoted post

dafuq

#17 Heh

2013-02-04 18:22

Jak czytam o takich akcjach feministek to się śmieję, lepiej niż na rynsztokowych kabaretach dwójki :)
Jak kobieta się nie uczyła całe życie i została kurą domową to jej problem, a nie jakaś przemoc ekonomiczna :)

Odpowiedzi

Gufad

#22 Re: Heh

2013-02-13 10:52:18

#17: dafuq - Heh 

 Ja mam wyższe wykształcenie, mój eks ledwo skończył technikum, a do matury nawet nie podszedł. Żyliśmy razem, ja zarabiałam 3 razy więcej. Przy rozstaniu chciałam podzielić majątek (zabrać to, co kupiłam). Nie dostałam nic. Chciałam założyć sprawę o bezpodstawne wzbogacenie się, ale Prokurator nie znalazł podstaw. Mimo, że  miałam faktury, umowy kredytowe na moje nazwisko, dowody wpłat itd. Nie byliśmy nawet małżeństwem! Myślisz, że to uczciwe? Kupować kolejną pralkę, lodówkę, meble mimo, że już raz się kupiło i zapłaciło? A Policja, Prokurator, Sąd uznaje, że tak ma być? Koleś złotówki nie wydał, całe wypłaty przebalował, a teraz sobie wygodnie żyje, a ja po raz kolejny muszę sobie zarobić... Wychowując samotnie niepełnosprawne dziecko, na które jeszcze nie mam przyznanych alimentów, bo sprawa w Sądzie Rodzinnym o przyznanie opieki trwa 3 lata...


Gość

#23 Re: Heh

2013-02-13 12:03:03

#17: dafuq - Heh

HEJ PEWNIE LEPIEJ ZWALIĆ WINE NA GŁUPIE KOBIETY NIĘ SIE ZASTANOWIC ZE SA MĘZCZYŻNI KTÓRZY OSACZAJA KOBIETEY PRZEZ KILKA LAT  ONE SIĘ NAWET NIE ORIĘTUJA BO JEST IM DOBRZE KOCHAJA GO A DOPIERO PO 10 LATACH ZWIĄZKU OKAZUJE SIĘ ŻE MUSI MĘŻCZYŹNIE MOWIĆ CO KUPIŁA I ZA ILE A NIE DAJ BOŻE OBOK W SKLEPIE TA SAMA RZECZ JEST O 1ZŁ TAŃSZA ROBI NADONSANĄ MINĘ I TWIERDZI ŻE NIE POTRAFI ROBIĆ ZAKUPÓW TAK ALE TO NAPEWNO KOBIETY WINA ;-)