Jesteśmy za utrzymaniem obecnej pory audycji "Ciemna Strona Mocy"

Szanowni Państwo,


w związku z pojawieniem się informacji, że audycja pt. "Ciemna Strona Mocy", prowadzona przez Panią Redaktor Aleksandrę Kaczkowską  w niedzielę po północy zostanie z początkiem września przeniesiona na czwartek między godziną 2 a 4, jako wierni i liczni słuchacze prosimy o zmianę decyzji i pozostawienie tego programu w dotychczasowym czasie antenowym.
Prowadzona przez Panią Redaktor Kaczkowską audycja jest absolutnie unikatowa, zarówno pod względem prezentowanej tam muzyki (od tzw. muzyki klasycznej, poprzez jazz i rock, po elektronikę), jak i atmosfery panującej na antenie i poza nią (w kawiarence na stronie słuchaczy, na Facebooku). Co więcej, "Ciemna Strona Mocy" łączy ludzi nie tylko wirtualnie, za pośrednictwem fal radiowych czy internetu, ale także w normalnej, namacalnej rzeczywistości, ponieważ wielu słuchaczy utrzymuje ze sobą kontakt nie tylko regularnie spotykając się na "zlotach" organizowanych przy okazji festiwali muzycznych, ale również prywatnie, bez okazji. CSM-owe koszulki, zauważalne na Open'erze czy OFF-ie są nie tylko naszym znakiem rozpoznawczym, ale także reklamą Programu Trzeciego.
Szkoda, by tak wyjątkowa i wartościowa audycja była nadawana w czasie utrudniającym wielu spośród nas, słuchaczy, normalne funkcjonowanie następnego dnia (bo co do tego, że dalej będziemy wiernie słuchać "Ciemnej Strony Mocy" nie mamy wątpliwości).
Dlatego jeszcze raz prosimy o ponowne rozważenie podjętej decyzji i jej zmianę.

Z wyrazami szacunku,

Słuchacze "Ciemnej Strony Mocy"

 


Łukasz Korczyński    Skontaktuj się z autorem petycji