Petycja z prośbą o pozostawienie Tomasza Kozubowicza na stanowisku Dyrygenta Orkiestry OSP Szczerców

 

Szczerców, 8 lipca 2022 roku

Szanowna Pani

Justyna Felisiak

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Szczercowie 

 

My, niżej podpisani zwracamy się z uprzejmą prośbą o pozostawienie na stanowisku Dyrygenta pana Tomasza Kozubowicz. Decyzję o napisaniu tej petycji podjelismy w skutek otrzymania informacji o wniosku dotyczącym zmiany dyrygenta. 

Jesteśmy zdania, że pan Tomasz Kozubowicz sprawuje się świetnie na powierzonym mu stanowisku, a dzięki niemu orkiestra wspięła się na wyżyny. Dowodem na to są liczne nagrody zdobywane na konkursach i przeglądach krajowych oraz co należy podkreślić międzynarodowych, co za tym idzie, promujemy również naszą gminę. Obecny dyrygent wkłada w każdy nasz występ, nawet najmniejszy, całą duszę, serce i czas jakim tylko dysponuje. Aby potwierdzić prawdziwość tych słów, każdy kto podpisywał petycje miał możliwość, własnymi słowami, opisać jak sytuacja wygląda jego oczyma i jaki dana osoba ma stosunek do pana Kozubowicza.

Według nas, zatrzymanie obecnego dyrygenta na jego stanowisku będzie skutkowało dalszym rozwojem orkiestry, odbudowaniem się po pandemi CoViD-19 oraz kolejnymi świetnymi koncertami muzycznymi z utworami które opracowywuje właśnie pan Tomasz Kozubowicz. Nie potrafimy nawet sobie wyobrazić orkiestry tego człowieka. Członek naszej orkiestrowej rodziny. 

Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.

 

 


Członkowie orkiestry i wspierający    Skontaktuj się z autorem petycji
Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )