#muremzalo2

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice, kochani Nauczyciele, nasi wspaniali Absolwenci, szanowni mieszkańcy! Ze smutkiem przyjęliśmy informację o planowanej likwidacji II Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Miłosza w Jaworznie przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 6 przez władze naszego miasta. Uważamy ten pomysł za całkowicie absurdalny, nieprzemyślany, bezsensowny. Jako społeczność uczniowska naszej szkoły jesteśmy oburzeni planem likwidacji najlepszego liceum w Jaworznie, które od wielu lat szczyci się wysokimi wynikami egzaminów maturalnych, osiągnięciami na skalę krajową, w tym uplasowanie naszej szkoły w prestiżowym rankingu "Perspektyw" najlepszych liceów w Polsce oraz bardzo wysoką zdawalnością matur ( w tym roku 98,9%!!!). Nie widzimy żadnego sensownego uzasadnienia i wytłumaczenia DLACZEGO KTOŚ CHCE ZLIKWIDOWAĆ DOBRĄ SZKOŁĘ?!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o poparcie powyższej inicjatywy i złożenie podpisu online.

Liczymy na Państwa wsparcie. Zróbmy to wspólnie dla uczniów, dla naszych nauczycieli i dla Jaworzna.

#muremzalo2


Samorząd uczniowski LO2 w Jaworznie    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Samorząd uczniowski LO2 w Jaworznie do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...