NIE - dla zamknięcia basenu przy II LO w Toruniu

Uprzejmie prosimy Was o wsparcie silnym głosem sprzeciwu wobec planów zamknięcia basenu w II Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu.

Toruńscy urzędnicy planują ze względu na oszczędności zamknięcie pływalni już od listopada tego roku.

Basen Liceum jest jednym z podstawowych obiektów treningowych uczniów klas pływackich dla klas sportowych z sąsiedniej Szkole Podstawowej 32.

Obie pływalnie, zarówno SP 32, jak i II LO, są niezbędne do prowadzenia zajęć klas pływackich, czyli dla ponad 100 uczniów. Dodatkowo są ośrodkiem treningowym wynajmowanym przez Kluby Pływackie, w tym nasz TMKS Champions, w celu prowadzenia pozalekcyjnych treningów pływackich.

PROSIMY!

Pomóżcie nam podpisem pod petycją oraz każdą inną formą wsparcia, która może doprowadzić do zmiany decyzji władz Torunia!

Basen II LO musi być czynny!

 

Nauczyciele, rodzice i trenerzy.


Sławomir Prędki, TMKS Champions    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sławomir Prędki, TMKS Champions do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...