NIE DLA CYRKU w Puszczykowie

Szanowny Pan
Andrzej Balcerek
Burmistrz Miasta Puszczykowo
Urząd Miasta Puszczykowo
Podleśna 4
62-040 Puszczykowo

W związku z planowanym na 26.08.2019r. występem "Cyrk Imperial Show"
Cyrk to nie zabawa, to okupione cierpieniem godziny tresury zwierząt- tresury niezgodnej z ich naturą! Żądamy należytego egzekwowania zapisów polskiego prawa dotyczącego wykorzystywanych zwierząt dla rozrywki.
Przedmiotowe traktowanie zwierząt daje zły przykład dzieciom, jest pozbawiona walorów edukacyjnych. Zwykłe kupno biletu na przedstawienie daje przyzwolenie na ich dalszy niehumanitarny los.
My niżej podpisani NIE chcemy w tym uczestniczyć, dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o całkowite zakazanie organizowania na terenie Puszczykowa przedstawień w cyrkach ze zwierzętami oraz organizowanie w mieście imprez, podczas których dochodzi do niehumanitarnego traktowania zwierząt.


Chcemy dumnie dołączyć do miast jak m. in. Warszawa, Łódź, Poznań, Bielsko Biała tutaj nie ma miejsca na wykorzystywanie zwierząt dla rozrywki.


Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Nie bądźmy częścią tej machiny.

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Klaudia Grendel do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook