NIE dla likwidacji oddziału ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim w Elblągu

unnamed110.jpg

Zwracamy się do Państwa o poparcie inicjatywy "NIE dla lilkwidacji oddziału położniczo-ginekologicznego Szpitala Miejskiego w Elblągu". Zgodnie z decyzją Dyrekcji Szpitala, w porozumieniu z Prezydentem Miasta Elbląga oddział ten ma zniknąć z końcem roku 2020. Oddział obsługuje rocznie 700-800 porodów, wykonywane jest w nim okolo 300-400 rożnego rodzaju operacji ginekologicznych, w tym laparoskopowych. Po jego likwidacji ciężar spadnie na szpital wojewódzki, który już teraz jest przeciążony. Wiosną 2020 w czasie czasowego zamknięcia oddziału w szpiatalu miejskim szpital wojewódzki przeżył kryzys. Pacjentki leżały na korytarzach. Prawdopodbnie wzrósł też odsetek powikłań. Tak będzie od 01/01/2021, jeśli nic z tym nie zrobimy. Władze motywują zamknięcie względami ekonomicznymi. W/g wiedzy personelu oddziału hasła te mocno mijają się z rzeczywistością. W Olsztynie są 3 duże szpitale położnicze i 4 oddziały ginekologii. Dalczego w naszym mieście ma zostać tylko 1 oddział? Piszemy tę petycję w swoim imieniu - jako lekarze oddziału, jednak zależy nam glównie na dobru OGÓŁU - rodzących kobiet jak i wszystkich kobiet, które leczyliśmy, leczymy i mamy nadzieję leczyć w naszym oddziale. My sobie poradzimy, ale co z WAMI?

POWIEDZMY STANOWCZE NIE DLA LIKWIDACJI ODDZIAŁU. Poprzyj nasz PROTEST!


lekarze oddziału ginekologii i położnictwa Szpitala Miejskiego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam lekarze oddziału ginekologii i położnictwa Szpitala Miejskiego do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...