NIE DLA WYŁĄCZENIA RADIA ANALOGOWEGO UKF W POLSCE!!!!!

Dlaczego KRRIT chce wyłączyć UKF FM? Po pierwsze jakość na FM jest o niebo lepsza niż na DAB+. Po drugie większość odbiorników (również tych najnowszych) nie posiada DAB+, co trzeba będzie dokupywać jakieś przystawki? Po trzecie FM leci dalej niż DAB+, mimo że czasem lekko zaszumi. Po za tym radio to radio, a nie jakiś cyfrowy szmelc. DAB+ też swoje zalety ma (jak np. duża ilość dostępnych stacji), ale to wszystko przecież można słuchać poprzez tuner radia Internetowego (jakość znacznie lepsza niż DAB+). I co ze stacjami tzw. sieciowymi np. Eska, Supernova, Złote Przeboje, będą musieli pewnie przejść na nadawanie jednego sygnału w całej Polsce, bez rozszyć regionalnych, no chyba, że w jednym MUXsie będzie po kilka zdublowanych stacji z innymi rozszyciami regionalnymi. No i stacje lokalne, co z nimi? One często obsługują obszar miasta/gminy/powiatu/podregionu/województwa - i co będzie MUX np. ze wszystkimi stacjami lokalnymi w Województwie, no chyba, że zrobią rozszycia MUXów np. na podregiony (dawne Województwa). DAB+ nie ma też takiego senetymentu przy słuchaniu jak dobrzez nam znane Radio "z powietrza" - analogowe UKF FM. Prościej mówiąc mimo, że to technologia starsza jest o wiele lepsza od tej nowszej.

 

Wyłączenie FM UKF = Śmierć radia

 

NIE DLA WYŁĄCZENIA RADIA ANALOGOWEGO UKF W POLSCE!!!!!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jan Kowalski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...