NIE dla zamknięcia szkoły tańca

Jako szkoła tańca REBORN DANCE STUDIO potrzebujemy dziś waszej pomocy.
Dnia 1 lutego 2016r otrzymaliśmy pismo z spółdzilni  LWSM Morena że z dniem 1 Kwietnia mamy opuścić lokal który najmujemy pod szkołe tańca. 
Lokal w którym jeszcze rok temu mieścił się magazyn,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaś dziś jest on miejscem spotkań i rozwoju pasji dla młodych tancerzy z Gdańska i nietylko. 
Jesteśmy szkołą tańca która już drugi raz otrzymuję taką kłodę pod nogi. Pierwsza padła 2 lata temu od spółdzielni Suchanino w Gdańsku która oddała budynek inwestorowi grupie RWS w całości pod ich inwestycję. Wówczas co prawda byliśmy tylko pół roku na rynku więc milismy jeszczę siły i możliwości zarówno finansowe jak i pomysłowe by dalej budować swoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po ponad pół roku szukania lokalu przeanalizowaliśmy wszystko. Znaleźliśmy miejsce które wówczas myśleliśmy że bedzie dla nas miejscem na stałe. Miejscem w którym zbudujemy taneczny dom dla młodych ludzi z pasją taką jak my sami mamy od wielu lat. Niestety, po ponad roku najmu, włożenej pracy w adaptację lokalu i oddaniu siebie w to wszystko ktoś tak po prostu chce zrobic sobie dział administracyjny. Nie licząc się że jest to środek sezonu dla Nas i naszych tancerzy, nie licząc się z tym gdzie ponad 40 młodych ludzi starających się spędzic czas wolny gdzieś indziej niż przed komputerem i ławka pod blokiem nie będzie miało co zrobić. To nie prezesi wysłuchują od dzieci " Co będzie gdy zamkną lokal... gdzie pójdziemy... co z turniejami ..." Do dziś dzień nie rozumiemy jak można kazać zamknąć placówkę która dowartościowuje po części dzielnice Piecki Migowo i jest miejscem na rozwój dla młodych.Oddaliśmy w tej sprawie list otwarty który znajdziecie poniżej. Jest on również na naszym funpage : 
https://www.facebook.com/RebornDanceStudio/posts/809099009218427

Na naszym kanale na YouTube znajdziecie również krótki filmik przedstawiający nasz dorobek przez ten rok. 
https://www.youtube.com/watch?v=dNUipSczC-w&feature=youtu.be

Jeżelio popieracie Państwo naszą działalność prosimy o pozostawienie podpisu oraz ewentualnego udostępnienia zarówno petycji jak i listu czy nawet filmiku. 
Nie wiemy już czego możemy się chwycić by ratować to na czym tak bardzo nam zależy.

Link z audycją z Radio Gdańsk podczas spotkania z panem prezesem Aleksandrem Nowaczkiem z LWSM Morena.

http://radiogdansk.pl/index.php/audycje-rg/tu-i-teraz/item/36177-czy-szkola-tanca-na-morenie-zostanie-zamknieta.html


W przypadku chęci i pomysłu pomocy prosimy o kontakt : 
Kamil Niezgoda 794 225 595
Kamil Kaim 509 128 478
office@reborndancestudio.com / office.rds@wp.pl