NIE DLA ZMIANY NUMERACJI LINII MPK ŁÓDŹ

W czwartek (29.01.15) obradowała Komisja transportowa Rady Miejskiej, na której ZDiT zaprezentował nowy układ komunikacji.
Zmiana numeracji jest głównie kierowana pod osoby z poza miasta oraz te które nierozumieją obecnych wariantów tras typ A czy B.
Turyści i tak nie znają naszego miasta oraz komunikacji mpk a Łodzianie doskonale wiedzą czym obecnie dojadą do celu zmiana wprowadzi tylko nie potrzebne zamieszanie.
Domagamy sie pozostawienia obecnej numeracji nie róbcie z nas drugiej Warszawy.
Pasażerowie będą musieli nauczyć się nowej numeracji linii MPK. Linie autobusowe miejskie mają mieć numery od 100 do 199, podmiejskie od 200 do 299, a skrócone warianty linii miejskich numery od 401 do 499.
Znacznie poważniejsze zmiany szykują się w systemie komunikacyjnym. Przeciwległe dzielnice mają łączyć tylko linie tramwajowe. Linie autobusowe, których trasy pokrywają się z tramwajowymi, mają zostać zlikwidowane. Autobusy będą tylko łączyć sąsiednie dzielnice z pominięciem centrum i dowozić do linii tramwajowych.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Kamil Antończak do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook