NIE WYKREŚLAJCIE POLSKIEJ HISTORII!

429637844_708988698072489_7408183003647265039_n.jpg

My zatroskani o losy naszej Ojczyzny patrioci zbieramy podpisy przeciwko projektowi  wymazania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej z nauczania szkolnego takich postaci jak rotmistrz Witold Pilecki, Danuta Siedzikówna "Inka", św. Maksymilian Kolbe, przeor Augustyn Kordecki, hetman Stefan Czarniecki czy Zawisza Czarny.  W planach jest także usunięcie z podręczników tak fundamentalnych wydarzeń historycznych jak Chrzest Polski, niemieckie zbrodnie w Palmirach, Piaśnicy czy ludobójstwo na Wołyniu.

Szczególnie boli nas próba zabicia pamięci o historii największego na świecie powstania antykomunistycznego w latach 1944-63, bo przypomnijmy, że ostatni partyzant podziemia Józef Franczak "Laluś" został zamordowany przez UB i MO w 1963 roku!

Okres zgłaszania uwag do zmian w programie nauczania został już co prawda zakończony, ale niech ci, którzy dążą do zniszczenia systemu edukacji wiedzą, że póki będą żyli świadomi swej przeszłości obywatele, to pamięć o historii Narodu Polskiego nigdy nie zostanie wymazana!


Przemysław Deczyński i Jan Rudnicki    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Przemysław Deczyński i Jan Rudnicki do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...