Nowy adres dla Konsulatu Federacji Rosyjskiej w Krakowie!

Apelujemy o zmianie nazwy części ulicy Biskupia przy której znajduje się Konsulat Genaralny Federacji Rosyjskiej w Krakowie na ulicę ofiar Mariupolu!


24 lutego 2022 Ukraina została zaatakowana przez Rosję. Od początku marca miasto Mariupol jest ciągłe atakowane przez rosjanów: 

- budynki mieszkalne; 

- Teatr pod którym ukrywały się dzieci i kobiety;

- szpital dziecięcy z odzziałem położnym gdzie znajdowały się kobiety w ciąży;

- szkoły i przedszkoła. 

 

Ludzie w Mariupolu są bez jedzenia, wody, picia przez prawie miesiąc; niewiadoma dokładna ilość ofiar, które zostały zamordowane. Niesamowita liczba zaginionych osób, które moe by nigdy nie wrócą do domu i rodziny. 

 

Prosimy o uszanowanie pamięci każdego dziecka, każdej dorosłej i starszej osoby która zaginęła lub zgineła w skutku tej strazsznej wojny!

 

W niektórych krajach europejskich już zmieniono nazwy ulic, przy których mieszczą się ambasady Rosji. Albania - ulica Wolnej Ukrainy, Litwa - ulica Bohaterów Ukrainy, Łotwa - ulica Niepodległej Ukrainy. 

#standwithukraine


Anastasiia Dobryvechir    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Anastasiia Dobryvechir do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )