Twój podpis ma znaczenie.Pomóż nam ochronić miejsca lęgowe żołny,jaskółki brzegówki i całego pozostałego ptasiego bractwa.

DSCN81211.jpgJest takie magiczne miejsce pod Wrocławiem-siedlisko żołny,jaskółki brzegówki i niezliczonej ilości innych gatunkówptaków,ssaków,płazów i gadów.Miejsce gdzie to wszystko jest w zasięgu oczu,uszu i ręki.Miejsce które jest systematycznie niszczone przez amatorów sportów motorowych którzy niszczą skarpę w której odbywają lęgi nasze polskie papugi-żołny i jaskółki brzegówki.Jeśli jesteś miłosnikiem przyrody,fotografujesz przyrodę zawodowo lub amatorsko lub jeśli lubisz znależc się w magicznym miejscu wsród pięknych dzikich kwiatów podpisz petycję.My jako niezrzeszeni w żadnej organizacji miłośnicy tego miejsca zrobiliśmy już chyba wszystko.Zostały wysłane pisma do urzędów które powinny objąc ochroną to miejsce.Do tej pory dostaliśmy odpowiedż żeby się zebrać w większą grupę.Podpisz ,to nic nie kosztuje a będziesz miał ogromny wpływ na przyszłość tego miejsca.Podpisz to ułatwi nam załatwianie wszelkich spraw urzędowych,zmusi urzędników do wykonania tego do czego zostali powołani.Podpisz czas odgrywa tu wielką rolę.W grupie siła.


Monika Gajewska i miłośnicy pięknych zakątków naszego kraju.    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Monika Gajewska i miłośnicy pięknych zakątków naszego kraju. do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook