Paczkomat na terenie Centrum Zdrowia Dziecka

IN_POST_MIĘDZYLESIE1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

POTRZEBUJEMY PACZKOMATU IN POST NA TERENIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA W MIĘDZYLESIU!

Drodzy Rodzice i Przyjaciele!

Centrum Zdrowia Dziecka ("CZD") to instytucja która każdego dnia, w każdej godzinie i każdej sekundzie ratuje życie i zdrowie naszych dzieci. My - rodzice dzieci, które są, były lub (przy różnych kolejach losu) mogą znaleźć się w CZD, chcemy towarzyszyć im w każdej chwili pobytu tutaj. W tych dobrych i tych gorszych momentach...

Bywa, że jest nam trudno. Niektóre dzieci wymagają stałej opieki lub obecności przy łóżku, aby czuły się bezpiecznie. Wiele z nas przebyło kilkugodzinną drogę, aby się tu znaleźć, inni trafili tutaj w wyniku wypadku czy innej sytuacji, niemalże "prosto z ulicy", bez podstawowych środków do życia z dala od domu.

Z pomocą przychodzi nam lokalna inicjatywa SOS - Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD starając się zapewnić nam podstawowe rzeczy potrzebne do egzystencji i czyniąc nasz wspólny pobyt tutaj z dziećmi łatwiejszym. Ale kiedy ten pobyt przedłuża się do tygodni, a nawet miesięcy, a my jesteśmy kilkaset kilometrów od domu, nie mamy szybkiej możliwości zapewnienia czystych ubrań, ulubionych zabawek czy innych potrzebnych rzeczy na czas hospitalizacji.

Dlatego prosimy o poparcie naszej wspólnej inicjatywy - przekonania zarządzających Centrum Zdrowia Dziecka, że na terenie placówki potrzebujemy paczkomatu. Dzięki niemu w łatwy sposób nasi bliscy mogliby przesyłać nam potrzebne rzeczy.
W promieniu kilku kilometrów od CZD są paczkomaty, ale ze względu na konieczność bycia przy dziecku i brak auta, nie zawsze  mamy możliwość oddalenia się na taki czas z placówki.

Podpisując się na liście popierasz naszą inicjatywę i  dajesz wyraźny sygnał do Centrum Zdrowia dziecka, że paczkomat na terenie placówki to wyraz troski i szacunku o potrzeby rodziców chorych dzieci.

Dziękujemy!
Rodzice z CZD i inicjatorzy akcji SOS - Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD

https://www.facebook.com/groups/1542351819400100/