Petycja do Bonkola

Petycja o zaprzestanie linkowania serwera discord na kanałach youtube przez Bonkola. Petycja motywowana jest zaobserwowanym na serwerze discord "Bonkol Live" napływem nieletnich oraz nie w pełni rozwiniętych umysłowo i emocjonalnie widzów z youtuba, którzy to są uciążliwi dla innch użytkowników oraz nie rokują nadzieji na stanie sie wartościowym członkiem serwera, a często zakładają i użytkują konto disocrda nie spełniając regulaminowego minimalnego wieku użytkownika discorda. 

Dlatego to MY społeczność zjebanych toksyków (Kappa) z discorda składamy petycje o nie linkowanie serwera discord na kanale youtube Bonkol, a zwłaszcza pod filmami z My Summer Car.  


Społeczność discorda    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Społeczność discorda do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...