Petycja do Prezydenta Miasta Wałbrzycha w sprawie uruchomienia oświetlenia ulicznego w okresie nocnym

Wałbrzych dnia, 16.07.2020r.

 

Szanowny Pan

Roman Szełemej

Prezydent Miasta Wałbrzycha    

 

Szanowny Panie Prezydencie,

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o uruchomienie oświetlenia miejskiego ulic w okresie nocnym. W chwili obecnej latarnie w nocy są wyłączone. Brak oświetlenia ulic sprzyja nocnym libacjom, a także zagraża bezpieczeństwu mieszkańców miasta zarówno w kwestii ruchu drogowego ograniczając widoczność kierowcom, jak również pieszym wracającym lub idącym w tym czasie do pracy. Powyższy fakt powoduje również wzrost przestępczości w okresie nocnym spowodowanym brakiem oświetlenia oraz niebezpieczeństwo pojawienia się dzikiej zwierzyny w okolicach zabudowań miejskich. W związku z tym wyszliśmy z inicjatywą zebrania podpisów wśród mieszkańców miasta dotyczącą uruchomienia oświetlenia miejskiego w okresie nocnym. Wierzymy gorąco, że niniejsza inicjatywa nie pozostanie bez echa i uzmysłowi włodarzom miasta jakie zagrożenie dla mieszkańców niesie brak oświetlenia ulic. Jako mieszkańcy pragniemy czuć się bezpiecznie w naszym mieście, co gwarantował nam Pan ubiegając się o fotel Prezydenta Miasta, dla tego zwracamy się z prośbą o uruchomienie miejskiego oświetlenia w okresie nocnym. Pragniemy zaznaczyć, że zwiększy to bezpieczeństwo mieszkańców a tym samym zmniejszy przestępczość w naszym mieście.


Radosław Łosiński, Krystian Bartnikowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Radosław Łosiński, Krystian Bartnikowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...