Petycja do Wydawnictwa MAG w sprawie dodruku pozycji wydanych w serii Uczta Wyobraźni.

Do:

Wydawnictwa Mag - Redakcji

ul. Krypska 21 m 63, 04-082 Warszawa

Do:

Pana Andrzeja Miszkurki

Zapewne wielu czytelników zachodzi w głowę jak książka wydana w 20xx roku może kosztować 200 zł. Otóż może. Dowodzą tego aukcje na popularnym polskim portalu aukcyjnym. Książki nie wyróżniają się niczym szczególnym. Nie mają dedykacji autora, ich okładki nie są ze skory, nie mają złotych zdobień. Cechuje je natomiast to, że zabierają czytelnika w bardzo wysmakowany świat. Często skłaniający do refleksji. Świat, gdzie nie wszyscy potrafią się odnaleźć.

Seria Uczta Wyobraźni jest bardzo szczególną. Zawiera książki z gatunku fantasy i sf. Część z nich jest lubiana, do części czytelnik musi mentalnie dorosnąć. Seria powstaje od dziesięciu lat i do tej pory wyszło pięćdziesiąt pozycji. Pośród nich próżno szukać utartych schematów i kanonów. Seria miała swoje wzloty i upadki, ale jedno trzeba przyznać na pewno, nie ma w Polsce drugiej takiej serii. Dzięki niej poznaliśmy takich autorów jak Ian R. MacLeod i Hal Duncan, którzy  nie byli na naszym rynku znani.

Mimo pozytywnych recenzji czytelników i recenzentów, żadna z pozycji nie doczekała się dodruku i właśnie dlatego formułujemy tą petycje.

My czytelnicy, aktywnie wspomagający polski rynek wydawniczy chcemy dodruku serii Uczta Wyobraźni. Książek, które potrafią rozpalić w czytelniku zapał do czytania, do wydań papierowych. My kochający zapach farby drukarskiej i nowych książek.


Monika Turska-Adamczyk    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook