Petycja o modyfikację skrzyżowania ul.Herbsta oraz ul.Pileckiego na warszawskim Ursynowie.

W związku z wieloletnimi problemami komunikacyjnymi uprzejmie prosimy o podjęcie wszelkich kroków aby zmodyfikować istniejące już skrzyżowanie ul.Herbsta z ul.Pileckiego na warszawskim Ursynowie.

Obecnie możliwy jest jedynie skręt z ul.Herbsta w prawo oraz w lewo w ul.Pileckiego. Zmiana ma polegać na połączeniu ul.Herbsta z ul.Zięby umożliwiając tym samym ruch na wprost w obie strony, skręt z ul.Zięby w lewo w stronę ul.Puławskiej oraz skręt w lewo z ul.Pileckiego w ul.Herbsta.

Tego typu modyfikacja w dużej mierze ułatwi zarówno obecnym, jak i przyszłym mieszkańcom ul.Zięby oraz okolicznych osiedli poruszanie się po Ursynowie. Na bieżąco powstają tam nowe inwestycje, w związku z czym grupa osób zainteresowanych w/w zmianą wciąż rośnie. Dodatkowo znajdują się tam również budynki biurowe, gdzie pracuje znaczna grupa osób. Codzienne dojazdy oraz powroty z pracy są dość problematyczne, a przerobienie skrzyżowania pomoże, usprawni i zdecydowanie skróci podróże.

Część z nas, czy to mieszkańców, czy pracowników okolicznych budynków, codziennie odwozi w drodze do pracy swoje pociechy do żłobka/przedszkola/szkoły. Wszyscy wiemy, że każde 5 minut rano jest na wagę złota, natomiast obecne skrzyżowanie wymusza często jazdę zupełnie naokoło i zamiast kilku minut droga do szkoły/pracy wydłuża się o co najmniej kilkanaście tak naprawdę niepotrzebnych.

Dodatkowym atutem wprowadzenia zmian będzie rozładowanie wjazdu powrotnego z pracy na Ursynów. Obecnie jedynym zjazdem z ul.Puławskiej na Ursynów Północny jest lewoskęt z ul.Pileckiego w ul.Ciszewskiego. Ulica Herbsta jest doskonałą poprzeczną, która mogłaby  rozluźnić korki proponując alternatywny przejazd Mieszkańcom posiadającym adresy przed ul.Ciszewskiego.

Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby oraz podjęcie działań prowadzących do, w miarę możliwości, jak najszybszej modyfikacji rzeczonego skrzyżowania.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc,

Mieszkańcy

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Anna do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )