Petycja o odwołanie dyrektora Teatru Jaracza w Łodzi

W kontekście skandalicznej decyzji dyrektora Hycnara dotyczącej zablokowania możliwości wystawienia showo podróżniczego Wojciecha Cejrowskiego w Teatrze im. Jaracza składamy petycję w obronie WOLNOŚCI SŁOWA w Polsce!

 

Pan Hycnar odwołał występy Pana Cejrowskiego w dniu wydarzenia tj 11 marca 2022. 

 

Nie interesował go fakt, iż występy Pana Cejrowskiego wyprzedały się w całości, a widzowie będą tylko rozczarowani i zawiedzeni.

Dyrektor uznał, że ludzie którzy lubią, cenią i szanuja Pana Wojciecha, którzy zapłącili za bilety po to aby posłuchać podrróżniczego show satyrycznego (WOLNEGO OD POLITYKI) nie mogą tego zrobić z uwagi na poglądy Pana Wojciecha.

 

Nie liczył się z tym, że poglądy te nie łamia prawa, że moga byc zbieżne z poglądami widzów i nie maja prawa być w jakikolwiek sposób ograniczane. 

 

Tym samym Pan Hycnar złamał polską konstytucję!!!!

 

Jeśli wolnośc słowa i swoboda wypowiedzi ma dla Ciebie znaczenie podpiszę tę petycję!

 

Nie dajmy pozwólmy na powrót cenzury!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Gall Anonim do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )