Petycja o przywrócenie lotów na trasie Stavanger-Szczecin, Szczecin-Stavanger

Witam Państwa.

Zwracam się z prośbą do osób, którym zależy na przywrócenie polaczenia lotniczego WizzAir na trasie Stavanger-Szczecin, Szczecin-Stavanger.

Jest to moja pierwsza petycja i pragnę pomóc wielu setkom pasażerów korzystających z tego połączenia.

WizzAir bez podania przyczyny od początku roku 2021 z miesiąca na miesiąc anuluje połączenia. Region Rogoland jest stabilny pod względem zakażeń covid, również województwo Zachodniopomorskie jest bezpieczne. Tylko w mojej firmie zatrudnionych jest około 800 pracowników z Polski, z czego około 450 osób regularnie korzystało z tego połączenia a to tylko dane z jednej firmy w Stavanger.

Ludzie z regionu Rogoland podróżujący do Szczecina oraz Województwa Zachodniopomorskiego zostali wykluczeni i skazani na niewygodne połączenia z Gdańskiem lub Krakowem. Katowice również mają ten sam problem co Szczecin.

Proszę podpisz petycje o przywrócenie lotów Stavanger-Szczecin, Szczecin-Stavanger.

Moj cel to zebranie zebranie minimum 500 podpisów.

Petycję z podpisami prześlę do Wizzair, oraz będę informowała o postępie w sprawie. 

Dziękuję za zaangażowanie. 

Joanna Mikka

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Joanna Mikka do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...