Petycja o wprowadzenie odcinka "no kill" na Odrze Obwód Rybacki numer 5 w Szczecinie

Z uwagi na zaistniałą sytuację na rzece Odrze, jako nieformalna grupa osób działających na rzecz przywrócenia życia w rzece, zwracamy się z prośbą o czasowe wprowadzenie systemu "No kill" (zakazu zabierania złowionych ryb) na całym Obwodzie Rybackim numer 5 w Szczecinie.

Mając na uwadze chęć jak najszybszego odbudowania ekosystemu i biologicznej równowagi rzeki Odry, prosimy o niezwłoczne rozpatrzenie naszej prośby.

Rozwiązanie tego typu przyczyni się do utrzymania przy życiu części ocalałych ryb, którym instynktownie udało się schronić w naszych wodach. Działanie to bez wątpienia przyczyni się do szybszej odbudowy ich naturalnych populacji.

Zważywszy na fakt, że takie działania zostały wprowadzone już w okręgu Katowickim oraz Zielonogórskim, a okręg Gorzów z naszych informacji jest w trakcie wprowadzania zasady "no kill", to naszym obowiązkiem jest wprowadzenia tej zasady na naszych wodach.

Z góry dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby

Z poważaniem podpisani poniżej:

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Michał Nizel do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...