Petycja o założenie salonu gier w Dzierżoniowie

Drodzy obywatele Powiatu Dzierżoniowskiego i nie tylko.

Jestem pewien, że każdy z was kiedyś był w salonie gier, nieważne gdzie czy kiedy. W tych obiektach możecie znaleźć różne gry na automatach, te stare i nowe. Są one świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, na przykład z kumplami, na urodziny lub w weekend po tygodniu ciężkiej pracy lub nauki. Niestety takiego w Dzierżoniowie jeszcze nie mamy, a szkoda. Jest parę powodów dla których powinien on tutaj być.

Po pierwsze, gry uwielbia cała dzisiejsza młodzież. Wyobraźcie sobie, że jest nudny deszczowy dzień, więc nie pójdziecie do parku lub na boisko, a w kinach nie ma żadnych ciekawych filmów i nie chcecie przesiedzieć tego całego dnia przed swoimi ekranami grając w te same nużące czasami gierki. Wtedy salon gier byłby rzeczą dla was - moglibyście odkryć gry w które nie graliście wcześniej, zagrać kooperacyjnie z kumplami w tym samym miejscu lub przeciwko sobie.

Po drugie, może to być niezły zarobek dla osób zarządzających tym salonem gier. Codziennie do automatów w salonach gier wpada dużo monet o wartościach między 1 złotym a 5 złotymi. Po jakimś czasie, jeśli zainteresowanie salonem gier byłoby duże, to zarobek również będzie duży. To każdy wie oczywiście.

Sugerowanym miejscem na założenie tego typu obiektu mógłby być jeden z pustych oddziałów w nowo powstałym centrum handlowym na ulicy Prochowej 8 lub w jednym z wielu pustych lokali na dzierżoniowskim rynku.

Dlatego więc proszę zainteresowanych o podpisanie owej petycji, ponieważ ta decyzja może mieć pozytywny wpływ na atrakcyjność naszego miasta, oraz jakość spędzanego czasu przez naszą młodzież. Dziękuję za uwagę i liczę na pozytywny wynik.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marcel do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...