zmiana oprawy z paczki kanałów canal+ i przywrócenie starej oprawy z zigzapa

17735119994044108600336916575959.jpgPetycja o przywrócenie klasycznych opraw graficznych i kanałów telewizyjnych

My, widzowie i sympatycy polskiej telewizji, zwracamy się z prośbą o rozważenie przywrócenia kultowych opraw graficznych z lat 2008–2009 oraz reaktywację niektórych dawnych kanałów, które dla wielu osób były ważną częścią telewizyjnej historii.

W szczególności apelujemy o:

  • przywrócenie opraw graficznych z lat 2008–2009, które dla wielu widzów są symbolem najlepszego okresu wizualnego polskiej telewizji,
  • reaktywację kanałów ZigZap i Hyper, które miały unikalny charakter i skupiały wokół siebie społeczności fanów,
  • powrót klasycznych opraw graficznych znanych z kanałów Canal+, Ale Kino+, Domo+, Kuchnia+ oraz MiniMini+, które wyróżniały się stylem i zapadły w pamięć widzów.

Uważamy, że takie działania byłyby nie tylko pięknym ukłonem w stronę wieloletnich widzów, ale także ciekawym elementem promocji historii telewizji i kultury medialnej. Powrót do tych stylistyk oraz kanałów mógłby przyciągnąć zarówno starszych widzów pamiętających tamte czasy, jak i młodsze pokolenie zainteresowane klasycznym stylem telewizyjnym.

Liczymy na rozważenie naszej prośby i dialog z widzami, którym zależy na zachowaniu i przypomnieniu ważnych elementów historii polskiej telewizji.

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że adrian będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.


Musimy sprawdzić, czy jesteś człowiekiem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:




Płatne ogłoszenie

Petycjeonline.com będzie reklamować tę petycję wśród 3000 osób.

Dowiedz się więcej...