Petycja o zupełne zwolnienie z opłat czesnego na czas trwania pandemii COVID-19

Magnificencjo,

              W związku z obecną sytuacją, która dotyczy trwającej epidemii COVID-19 uprzejmie zwracamy się o zwolnienie z opłat do zakończenia epidemii. Powodem naszej prośby jest całkowita lub znaczna utrata dochodów. Wielu z nas, Studentów, z dnia na dzień zamknęło prowadzone działalności lub otrzymało wypowiedzenie. 

21 marca bieżącego roku na platformie ogłoszeń otrzymaliśmy pismo od Pani Prorektor z informacją o nauczaniu zdalnym. Pomimo chęci oraz gotowości do pracy nie możemy realizować programu nauczania, ponieważ większość z zajęć nie odbywa się. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Niestety niepełne nauczanie online znacznie różni się od zajęć prowadzonych w stacjonarnie. Część Studentów nie jest technicznie przygotowana, aby w pełni korzystać z takich zajęć. Nie wiemy jak długo potrwa obecna sytuacja, a brak zajęć praktycznych dodatkowo obniża jakość nauczania (na przykład zajęcia z Fizjoterapii i Masażu, Wizażu itd.).

W związku z powyższym prosimy o:

  1. zupełne zwolnienie z opłat do czasu wznowienia zajęć na Uczelni 
  2. rekompensatę dla Studentów, którzy uregulowali platność za semestr, niezależnie od wybranej opcji płatności

Bez środków do życia nie jesteśmy w stanie opłacać czesnego. Przeprowadziliśmy wewnętrzną dyskusję wśród Studentów, dzięki której dowiedzieliśmy się, że znaczna część będzie zmuszona zrezygnować ze studiów lub zawiesić swoją edukację.

Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Wiemy, jak ciężki jest to czas dla nas wszystkich. Chcemy nadal być Studentami Wyższej Szkoły Zdrowia.                Nie chcemy wybierać między nauką a utrzymaniem naszych dzieci, gospodarstw domowych i innych zobowiązań. 

Z wyrazami szacunku,

Studenci Wyższej Szkoły Zdrowia

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Diana do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...