Petycja o zniesienie konkordatu, opodatkowanie kościoła katolickiego w Polsce

To, co dzieje się w Polsce w XXI wieku, w czasach internetu, nauki i rozwoju to tragedia.

Polacy są traktowani jak istoty bezmyślne, mające podlegać bez słowa czarnej mafii z Watykanu. Pieniądze podatników są rozkradane, prawo jest pomijane a Konstytucja traktowana jak śmieć. Polska się staje się krajem wyznajomym-nie różnimy się od Iranu!!

Nie o taka Polskę bili się nasi dziadkowie, żołnierze którzy ginęli w obronie granic.

Podpisz petycje jeśli chcesz:

1) zniesienia konkordatu w Polsce

2) ścisłego rozdzielenie władz rządowych od kościoła (jakiegokolwiek)

3) opodatkowania od przychodów i mienia - kościoła katolickiego

4) koniec z religią w szkołach

Celem tej petycji jest ukazanie-ze osób które chcą Polski laickiej i sprawiedliwej-jest wiele.

Polacy-jest nas ponad 40mln - nie dajmy się!

Podziej się petycją — niech nas usłyszą! 

 Fantastyczny wpis Pana Tomka: 

"Pytanie: Dlaczego Państwa Unii Europejskiej stoją wyżej gospodarczo od Polski, a ludzie żyją w godziwych warunkach?

Odpowiedź: Bo trzymają kościół katolicki na dystans i nie pozwalają mieszać się w sprawy Państwa.

Wniosek: Do puki nie zostanie rozwiązany konkordat i żaden facet w sukience nie będzie szantażował wiernych religią, dopóty nigdy, POWTARZAM NIGDY, nie uzyskamy poziomu życia krajów Unii Europejskiej.

I jeszcze słowo do emerytów wierzących i tzw "moherowych beretów". Dlaczego zwracam się do Was? Bo uważam, że obok rodziców dzieci i samych niepełnosprawnych, jesteście najbardziej poszkodowaną grupą w tym Kraju za rządów PiS.

Bardzo szanuję waszą wiarę, uważam, że każdy ma prawo wyznawać Boga jakiego chce i robić ze swoim życiem co chce. Chciałbym tylko zwrócić Wam uwagę na kilka kwestii, bo tak naprawdę bardzo Wam współczuję.

1. Czy zastanawialiście się nad tym, że MILIARDY złotych, które dostaje Tadeusz R. I kościół katolicki mogłyby być przeznaczone na podwyżki waszych emerytur, żebyście mogli godnie żyć za przepracowane 40 - 50 lat życia? A jak godnie będziecie żyć i będzie wystarczało Wam na jedzenie i opłaty, to resztę możecie przekazywać komu chcecie...ALE TO BĘDZIE WASZA DECYZJA CO, ILE I KOMU DAJECIE. TO BĘDĄ WASZE PIENIĄDZE, WASZE MAJĄTKI I NIKOGO NIE BĘDZIE INTERESOWAŁO CO Z NIMI ZROBICIE.

2. Czy Wy drodzy wierzący emeryci naprawdę nie widzicie, że jesteście traktowani jak dojne krowy? Nie widzicie, że jesteście potrzebni do dawania kasy, a tak naprawdę wszyscy księża na czele z Tadeuszem R. MA WAS ZA NIC?

3. Drodzy wierzący emeryci, wg religii katolickiej Bóg jest w niebie...NA ZIEMI GO NIE MA, a mężczyźni i kobiety w sukienkach wykonują ZAWÓD KSIĘDZA CZY ZAKONNICY....POWTARZAM ZAWÓD....to nie są bogowie i nie rozumiem skąd u Was wmawiany wam strach przed Bogiem? Jeżeli Bóg jest w niebie, to każdy kto ma potrzebę może się do niego modlić na ulicy, w domu, w parku... gdziekolwiek i wysłucha Was tak samo, bo kościół, czy wszystkie spędy pielgrzymkowe nie są GŁOŚNIKIEM przez, który Bóg będzie Was słyszał głośniej.

Ja też nie długo będę emerytem i nie godzę się na to aby mnie ktoś okradał w imieniu CHOREGO porozumienia konkordatowego.

Kochani wierzący emeryci, PAMIĘTAJCIE...Społeczeństwo Polskie nie jest przeciwko Wam....Społeczeństwo Polskie jest przeciwko tym, którzy Was i Nas OKRADAJĄ." 

38975593_945847275602134_2756610615886741504_n.jpg

RYDZYK - kradnie NASZE pieniądze! https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/czarno-na-bialym-finansowanie-ojca-rydzyka-miliony-z-ministerstw,798140.html 

 

WON.jpg

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Karolina Herrera do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook