Petycja przeciwko zmianie polityki serwisu gry.wp.pl

My niżej podpisani zwracamy się do zarządu Wirtualnej Polski SA z prośbą o zaniechanie wprowadzenia zmian w polityce prowadzenia serwisu gry.wp.pl (dawniej Imperium Gier).


Jesteśmy grupą osób związanych z serwisem od blisko 15 lat. 15 lat w trakcie których zmieniały się gry, zmieniały się osoby o nich piszące, zmieniał się wygląd strony, zmienił się Internet. To co pozostało niezmienne to My- Fani, którzy choć nie zawsze zgadzali się z tekstami i programami udostępnianymi na łamach serwisu, trwaliśmy wiernie przy formacie jaki obrano. To My przez 10 lat przyznawaliśmy najważniejsze nagrody dla gier w Polsce- Imperatory (które nam zabrano). To My wysławiliśmy takie programy jak Faktogram (który nam zabrano), obecnie święcący tryumfy w innym serwisie. To My sprawiliśmy, że część tekstów obrosła w statut kultowych (które nam zabrano). To My tworzymy takie programy jak: Nieczyste Zagrywki, Kontra, 5za1przeciw… Wreszcie to My codziennie prowadzimy niezliczone dyskusje z redakcją, a także innymi osobami z branży, tworzymy przyjaźnie, spotykamy się na wspólnych sesjach gier… A to wszystko w ramach obecnej polityki strony- tej zajmującej się prawdziwymi grami, nie tymi o których świat zapomni za tydzień, miesiąc- przeznaczonymi dla niedzielnych graczy. Gry.wp.pl to dla wielu jedyny serwis Wirtualnej Polski jaki odwiedzamy i obiecujemy, że wraz ze zmianią polityki serwisu OSTATNI.


Ponownie apelujemy do zarządu Wirtualnej Polski SA o wysłuchanie próśb fanów i zweryfikowanie polityki restrukturyzacji.