Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie kar i postępowań związanych z covid-19

My niżej podpisani apelujemy aby:

 1. Prezydent spowodował ( korzystając z prerogatyw w tym inicjatywy ustawodawczej ) objęcie amnestią wszystkich skazanych w związku  z ich postępowaniem w czasie tzw pandemii covid-19.

2. Objąć abolicją wszystkich wobec, których toczą się postępowania związane z covid-19.

3. Przywrócić uprawnienia do wykonywania zawodu tym, którym je zabrano, w tym lekarzom.

4. Objąć amnestią, darować grzywny wszystkim nimi ukaranym, w tym Stowarzyszeniom i podobnym organizacjom. Restrykcje covidowe były wprowadzone z naruszeniem licznych przepisów obowiązującego prawa w tym Konstytucji RP. Np. artykuły: 22, 47, 52 Konstytucji RP. 

Ciało doradcze Premiera RP pracowało bez protokołowania posiedzeń. Wszystko było tajne, prawdopodobnie po to, aby w przyszłości nie można było pociągnąć członków „Rady” do odpowiedzialności. Ponadto wielu  członków tej „Rady” prawdopodobnie było związanych z przemysłem farmaceutycznym.  

Nie brano pod uwagę ponadczasowej opinii na temat wirusów covid, opublikowanej w „Wirusologii Lekarskiej” przez prof. zw. dr n. med. Leona Jabłońskiego - „Ojca” polskiej wirusologii. 

Ludzie szczepieni byli pod presją, zmuszani do podpisywania oświadczeń, uwalniających od odpowiedzialności „twórców” preparatów szczepiennych. W sytuacji gdy czołowy producent preparatów był w niedalekiej przeszłości karany miliardowymi, w dolarach, grzywnami za sprzeczne z prawem działania. 

24 lutego 2022 pandemia nagle zniknęła. Tak skutecznie, że nie szczepiono np. wielomilionowych rzesz Ukraińców przybyłych do naszej Ojczyzny.  

W świetle tych i wielu innych faktów, ulżenie skazanym, zatarcie skazań i umorzenie np toczących się postępowań, darowanie grzywien jest sprawiedliwe.  

Prezydent RP powinien ująć się za skrzywdzonymi Polakami udowadniając w ten sposób, że ma sumienie i jest osobą empatyczną.


Gromada Orle Gniazdo 85-879 Bydgoszczy, ul. Spadzista 3    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Gromada Orle Gniazdo 85-879 Bydgoszczy, ul. Spadzista 3 do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )