Petycja w sprawie poparcia kontynuacji współpracy z firmą FFK Sport Sp. z o. o.

Zastępca Burmistrza Dzielnicy Białołęka

Pani Anna Myślińska

Zarząd Dzielnicy Białołęka

 

Jako społeczność rodziców Szkoły Podstawowej nr 231 i/lub mieszkańcy środkowowschodniej części Białołęki wyrażamy głębokie zaniepokojenie planami zaprzestania współpracy szkoły SP231 z firmą FFK Sport Sp. z o. o.. Z oferty zajęć dodatkowych organizowanych na terenie SP231 korzysta ok. 150 dzieci. Zajęcia organizowane na terenie SP231 realizowane są w sposób profesjonalny i cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród rodziców.

Ponadto firma FFK Sport Sp. z o. o. zawsze chętnie wspierała działania i inicjatywy Rady Rodziców zarówno na poziomie organizacyjnym jak i finansowym. Dotychczasowa współpraca układała się zawsze w sposób nienaganny. Dodatkowo udostępniana w okresie zimowym hala pneumatyczna stanowiła istotne uzupełnienie infrastruktury szkolnej, co ograniczało realizację zajęć wychowania fizycznego na korytarzu lub w bardzo dużych grupach.

Z uwagi na powyższe zwracamy się prośbą o kontynuację współpracy z firma FFK Sport Sp. z o. o., dostrzegając wymierne korzyści dla szkoły, rodziców oraz lokalnej społeczności. 

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Rafał Jóźwiak będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...