Petycja w sprawie montażu progów zwalniających na ul. Radomskiej w Gliwicach-Brzezinka

My niżej podpisani, mieszkańcy ul. Radomskiej, uprzejmie prosimy o zamontowanie kilku progów zwalniających na całej długości ul. Radomskiej.

Ul. Radomska jest ulicą osiedlową, a fakt, że jest jedną z najdłuższych powoduje, że kierowcy nią jeżdżący nie respektują przepisu o ograniczeniu prędkości w zabudowie i rozpędzają się na niej. Fakt ten powoduje, że istnieje na niej potencjalne zagrożenie potrącenia pieszych, którzy traktują ją jako zwyczajowe miejsce spacerów z dziećmi i psami lub do jazdy na rowerach. Mieszkańcy pragnęliby aby ulica była bezpieczna i spokojna, a poruszające się na niej pojazdy nie przekraczały permanentnie szybkości. Jak wiadomo zapewnić to może tylko montaż progów zwalniający.

Bardzo prosimy o szybkie i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.


Piotr Patyna, Marcin Nowak    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Piotr Patyna, Marcin Nowak do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...