Petycja w sprawie nieprzenoszenia nauczyciela

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z prośbą o uchylenie decyzji odnośnie przenoszenia Pani Ewy Związko do innej grupy przedszkolnej. Decyzja ta została podjęte w trybie nagłym, bez jej konsultacji z rodzicami.

Każdy nauczyciel pełni w naszym życiu jakąś rolę. Jedni ważniejszą, drudzy mniej istotną. Jednym z nauczycieli, który jest dla Naszych dzieci bardzo cenny, jest Pani Ewa Związko.

Pani Ewa to pedagog pełny zapału, który tworzy wspaniałą atmosferę w przedszkolu pełną radości oraz wspólnych zabaw. Z upływem czasu nasze dzieci się bardzo do Pani Ewy przywiązały i nie wyobrażają sobie przedszkola bez ulubionej cioci. Między dziećmi, a Panią Ewą powstała więź – przywiązanie i przyzwyczajenie do siebie. Zmiana Pani oraz zmiana grupy jest dla maluchów ogromnym przeżyciem. Z naszego punktu widzenia Pani Ewa to dobry pedagog, cierpliwy oraz empatyczny, który z zaangażowaniem i widocznymi rezultatami pracuje na swoim stanowisku. Życzymy sobie aby Pani Ewa nadal się opiewała naszymi dziećmi.

My, niżej podpisani rodzice naszych przedszkolaków prosimy i pozytywne rozpatrzenie naszej petycji.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Rodzice do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )