PETYCJA W SPRAWIE OBRONY DR MAŁGORZATY BROŻ-PUSZ ORAZ WSZYSTKICH LEKARZY, KTÓRZY ODWAŻYLI SIĘ LECZYĆ COVID19

         Dr Małgorzata Broż-Pusz narażała swoje zdrowie i życie skutecznie lecząc swoich pacjentów z chorobą Covid19 a teraz sama potrzebuje naszego wsparcia.

        Pani Doktor podczas pandemii była tam gdzie inni lekarze bali się wejść – była w naszych domach, była w swojej przychodni gdzie przyjmowała wszystkich pacjentów bez wyjątku. Jako jedna z nielicznych lekarzy w Polsce od początku była przy pacjentach, nie izolując się od nich, była ich wsparciem dosłownie o każdej porze dnia i nocy za co teraz grozi jej kara w wysokości 50 000 złotych nałożona w drodze postępowania. Rzecznik Praw Pacjenta zarzuca dr Małgorzacie Broż-Pusz „bezprawne, zorganizowane działania lub zaniechania mające na celu pozbawienie lub ograniczenie prawa pacjentów do świadczeń, o których mowa w art.6 ust.1 ustawy”. Lekarz, który każdego dnia wielokrotnie ubierał się w strój ochronny i dzielnie kroczył do swoich pacjentów narażając zdrowie swoje i swoich najbliższych jest posądzany o „zaniechanie”? O co zatem powinni zostać osądzeni lekarze, którzy zamknęli swoje drzwi przed potrzebującymi chorymi, lekarze, którzy leczyli przez telefon i Ci, którzy swoim zaniechaniem doprowadzili do nadmiarowych śmierci wielu Polaków ponieważ „bali” się leczyć.  

       Warto wspomnieć, że zgodnie z Ustawą o Zawodzie Lekarza,  każdy lekarz ma prawo stosować leki poza wskazaniami rejestracyjnymi dla danego specyfiku, zgodnie z własnym doświadczeniem i wiedzą medyczną, co potwierdził w grudniu 2020 roku  Minister Zdrowia. Metoda leczenia stosowana przez dr Małgorzatę Broż-Pusz została opracowana przez dr Włodzimierza Bodnara i znalazła uznanie międzynarodowe. Dlatego żądamy od Rzecznika Praw Pacjenta, dla którego najważniejszym powinno być skuteczne leczenie chorego, natychmiastowego wycofania jakichkolwiek zarzutów wobec dr Małgorzaty Broż-Pusz.

    Jeżeli tak jak my, nie zgadzasz się z tym, aby lekarze opierający się na maksymie "Salus aegroti suprema lex” – „Zdrowie pacjenta jest najwyższym prawem” byli karani za wykonywanie swojego zawodu, za poświęcenie, narażanie zdrowia podpisz petycję i podaj dalej.                                                                                                          

                                                                                                         Pacjenci  

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sylwia do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )